Оформлення свят квітами

Відео: Оформлення весілля квітами від студії свята Веселка, днепропетровск




Новий рік 2015 саду під ялинкою
Новий рік приходить в сад! Мороз - віртуозний декоратор. Він покрив блискучими кристалами льоду вінок з моху і гілок криптомерии японської, прикріплений до огорожі широкою стрічкою ...
Як прикрасити ялинку на Новий Рік
Всі ми любимо красивий звичай - наряджати ялинку на Новий рік. І не важливо, який «наряд» ви виберете в цей раз, головне - отримати задоволення від самого процесу ...
Чому на Новий рік ставлять ялинку?
Куди поставити ялинку - не найскладніша проблема напередодні свята. Для великого деревця знайдеться місце на підлозі, для маленького - на столі, але нікому не прийде в голову зміцнити ялина на стелі ...
Підготовка до Хелловіну: виріб з гарбуза
Різноманітні за формою, а також за забарвленням гарбуза і кабачки пробуджують любов до творчості. Ці чудові дари осені можна легко перетворити в казкові персонажі. Головне - дотримуйтесь наших порад ...
Композиція своїми руками до дня 8 Березня
Квіти мають магічним тяжінням. На сторінках стародавніх книг є опис красивих легенд, пов`язаних з квітами, і лілія не виняток. Це величний квітка, за своєю формою нагадує корону. І ставлення до неї завжди було відповідне ...
Флористична композиція на стіл
Сьогодні я хочу розповісти про те, як створити композицію для прикраси святкового столу в день Пасхи. Така робота вибудовується на каркасі-диску. Вона асиметрична і ...
Подарунок до 8 березня: гортензія
8 березня однаково приємно як отримувати, так і дарувати подарунки. І у нас їх вистачить на всіх! За один вечір у ваших руках розквітнуть гортензії всіх найніжніших відтінків рожевого, бузкового та кремового.
Букети і квіти на день Святого Валентина
Напередодні найромантичнішого, теплого і зворушливого свята - Дня святого Валентина - я хочу поділитися секретом виготовлення такої «валентинки», яку ваша друга половинка буде пам`ятати ще довгі-довгі роки.
Квіти на новорічний стіл
На святкування Нового року в вашому домі зберуться гості? Чудово! Вам представляється чудова нагода блиснути перед близькими не лише кулінарними здібностями, а й продемонструвати свій оригінальний підхід до святкового прикраси будинку і столу.

Відео: Оформлення Квітами Свята


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже