Букети і квіти на день святого валентина

Відео: Як зібрати букет квітів до Дня Святого Валентина? Витворяшкі

Букет до Дня Святого Валентина (За матеріалами журналу «Квіти в будинку», лютий, 2013)

Марина солянова по e-mail

Напередодні найромантичнішого, теплого і зворушливого свята - Дня святого Валентина - я хочу поділитися секретом виготовлення такої «валентинки», яку ваша друга половинка буде пам`ятати ще довгі-довгі роки.

Багато хто з вас напевно бачили прекрасні квіткові композиції у формі серця. Їх використовують для декорування весільних автомобілів або ж дарують своїм коханим, намагаючись за допомогою квітів висловити всю глибину своїх почуттів. Але чи думали ви, що зробити таку композицію можна і самому? Так-так, для цього зовсім не обов`язково йти в квітковий салон і витрачати великі гроші. Туди варто навідатися хіба що за необхідними матеріалами.




Отже, для виготовлення серця з квітів вам знадобляться троянди, вода і флористична губка (або, як її ще називають, піофлор). Останню, можна замовити через Інтернет, оскільки такий товар є далеко не у всіх квіткових магазинах. Краще вибирати ту губку, у якій є спеціальна ємність-піддон.

Почати виготовлення композиції потрібно з замочування вологопоглинаючі основи. Просто налийте воду прямо на губку, що знаходиться в піддоні, і почекайте, поки та вбереться. Доливайте воду до тих пір, поки піофлор не перестане її поглинати. Якщо ж ви придбали губку без піддону, то замочіть її в будь-який інший ємності і тримайте в воді, поки вона не опуститься на дно. Потім вийміть її і дайте воді стекти.

Розібравшись з губкою, приступайте до розміщення троянд. Ображати стебла так, щоб довжина ніжки кожної з троянд була на 0,5- 1 см вище губки, видаліть шипи. Після цього акуратно вставляйте стебла в губку - впритул, квітка до квітки. Доповнити роботу можна листям, стрічками або свічками. Не обмежуйте свою фантазію, творіть і приємно дивуйте рідних і близьких!



Христина Хорольська р Тула

Відео: Букет Люблю. Замовити квіти на День Валентина - SendFlowers.ua

Одного разу я зіпсувала відносини з моїм улюбленим, злякавшись відповідальності. Здавалося, що нічого вже не змінити, але я знайшла в собі сили зробити останню спробу повернути втрачену любов. Я вмовила його зайти до мене в гості для чергової розмови. Він прийшов злий, похмурий і всім своїм виглядом показував, що миритися зі мною не налаштований. Але тут він побачив на тумбочці мій сюрприз - два високих красивих келиха, сплетених між собою. Між судинами горіло полум`я свічки, що складається з двох половинок одного серця.

Мені навіть не довелося нічого говорити: улюблений повірив в мої щирі почуття і тут же пробачив мене, забувши образу.

Щоб зробити цю композицію, мені крім келихів і свічки знадобилися рафия, 6 нераспустившихся бутонів троянд, 2 чайні троянди, 2 волошки, 2 півонії середніх розмірів і 6 закритих бутонів цього ж квітки.

Почала процес виготовлення я з того, що з`єднала ніжки келихів шнуром рафия (можна використовувати і стрічку). Обмотувала я їх так, щоб в результаті з шнура вийшов знак безкінечності. Для з`єднання келихів найзручніше поставити їх на тверду поверхню і, притримуючи однією рукою обидва судини, обмотувати іншою рукою їх ніжки. Рух це вимагає певної вправності, так що не турбуйтеся, якщо з першого разу нічого не вийде. Наступним етапом було формування міні-букетів. Для цього я розділила все квіти і не розпустилися бутони на дві рівні частини і почала з`єднувати їх між собою. В результаті кожен букетик складався з трьох бутонів троянд, трьох бутонів півоній, двох розпустилися троянд, одного волошки і одного півонії, пов`язаних між собою звичайною ниткою. Квіти готові були до занурення в воду, якої я наповнила келихи. Природно, перед тим як працювати з квітами, я обрізала їх стебла до 5 см. Висота безпосередньо залежить від розмірів ваших келихів, тому обрізати стебла потрібно так, щоб букети і не випадали з ємності, і не провалювалися в неї.

Фінальним акордом стала свічка у формі серця, яка як не можна краще відповідала ситуації. Звичайно ж композиція виявилася недовговічною, але ми встигли сфотографувати її і тепер зберігаємо цей знімок як талісман в нашому сімейному альбомі.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже