Насіння горця бальджуанского кому? Кількість обмежена

Обговорюючи недавно тут, в нашому клубі, гідності горця, було порушено тему його насіння.

Насіння горця бальджуанского


А я, чесно кажучи, на них ніколи уваги не звертала. Довелося виправити помилку. При обстеженні заростей горця, насіння були виявлені, але, чомусь, в дуже малій кількості! На превелику силу хвилин за 40 вдалося знайти штук 20 хорошого насіння. Багато коробочки були порожніми, невизревшімі. Вважаю, що на даху сараю насіннєвих коробочок набагато більше, адже там горець був освітлений сонцем цілий день. Лізти на дах не стала, шифер там старенький, може проломитися під моєю вагою. Зібраним насінням вирішила поділитися з друзями, собі, якщо потрібно, я живців скільки завгодно вкоренилися. Саджанець з ЗКС вислати складно, ще невідомо, в якому стані рослина дійде до адресата, а з насінням нічого не станеться) Правда, деякі користувачі інтернету категорично стверджують, що насінням горець не розмножується, але я цьому не вірю. Якщо є насіння - значить розмножується. Хто хоче спробувати виростити горець з насіння - пишіть, вишлю поштою!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже