Жакаранда, давай дружити

Здрастуйте дорогі мої дівчатка!

Хочу сьогодні написати про одну красуні, яка заслуговує на увагу, але чому то рідко зустрічається в наших домах.Ітак жакаранда мімозолістная з сімейства бігноніевие.Вирастіла я її з семян.Еще минулої весни, коли купувала насіння овочів, я заради інтересу купила пакетик з насінням жакаранди .Рукі дійшли до посадки тільки влітку, сіяла я її десь в середині іюля.Взошло тільки одне семечко.І ось з тих пір нам вже приблизно рік і два місяці і виглядає ми зараз ось так.

Зростає жакаранда дуже бистро.Лістья її можуть досягати великих размеров.Вот для порівняння.

Відео: МЕГА-НОВИНА і розпакування Лялечок від FreshToys "Давай дружити їдемо на канікули" # 52




Незважаючи на те, що вона вирощена з насіння, мене зустріли проблеми в її виращіваніі.Вот що я з`ясувала з власного досвіду.

Жакаранда дуже негативно реагує на пересушування земляної кома.Лістья відразу никнуть і починається лістопад.Также Жакаранда протівопаказано протяги і сухість воздуха.Лістікі від сухості стають коричневими і також осипаются.І ще також може трапиться листопад взимку від нестачі світла, правда з настанням весни вона обросте знову.

Я довго шукала підхід до своєї Врединка, поки дещо не пристосувалася до ней.Заметіла, що жакаранда дуже любить сонячні лучі.Долго я їй вибирала місце, і ніде їй не подобалося, поки не поставила її на південне окно.Там моя жакаранда піднялася духом. природно був рясний полив і жакаранжа за це літо змінилася, перестала втрачати лісточкі.А на місці втрачених листочків, виростають новие.А в одному місці навіть з`явився отросток.Очень позитивно відгукується на купання в душе.Свою Жакаранда я купаю там частіше за інших растеній.Два рази в тиждень.

Відео: Алла Пугачова та Микола Басков - Давай з тобою дружити!

Садила я Жакаранда в звичайний універсальний грунт.Добавляла пергной.Чітала, що вона добре відгукується на органічні добрива.

Як я вже говорила, жакаранда швидко растет.Ствол у неї тонкий і гнучкий дуже легко іскрівляется.Свою Жакаранда я упустіла.Так що ми кривуваті, але все одно я її люблю.

І адже її неможливо не любіть.Лістікі у неї такі повітряні, ажурні, здаються просто невагомими.

Може хто ще вирощує Жакаранда? Буду рада почути поради.

Ваша Галчев.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже