Бугенвіллея

Відео: Квіткова лавка - Бугенвіллея

бугенвіллеяБагато років я мріяла про бугенвіллій і в той же час боялася її примх. Але випадок допоміг мені придбати маленьке рослина. Принісши квітка додому, дала йому можливість адаптуватися до нових умов. Поставила на південне вікно, рясно поливала (дозволяючи верхньому шару грунту трохи підсохнути) і вже через кілька тижнів зрозуміла, що він пішов у зростання. Зважилася пересадити бугенвіллія в більший керамічний горщик. Грунт для посадки використовувала універсальний. Поклала хороший шар дренажу, рясно полила і поставила на той же підвіконня.

І вже через 6-7 днів з`явилися перші бутончики. Моя красуня відпочиває від цвітіння тільки взимку, інші пори року радує мене пишними шапками малинових прицветников з білими квіточками в середині.

Відео: # 301.Бугенвіллея




Тепер я точно знаю, що бугенвиллея - рослина, яке обов`язково має бути в домі. Ніяких проблем в його вирощуванні немає. Головне - не допускати повного пересихання земляної грудки (верхній шар грунту повинен бути завжди трохи вологим) і регулярно підгодовувати.

При пересиханні грунту бугенвиллея скидає листя і бутони. Їй необхідно сонце, в півтіні пагони витягуються, а цвітіння або не настає взагалі, або приквітки будуть не такими яскраво забарвленими.

Відео: Мій ранок (ч.1), троянди, жакаранда, бугенвиллея і ін., Алаурін-де-ла-Торре, Андалусія, 12 травня 2015 р

Щорічно навесні рослина необхідно пересаджувати в свіжий субстрат, регулярно обрізати витягнулися пагони. Обрізані верхівки пагонів можна вкорінювати в суміші універсального грунту і річкового піску. Попередньо зрізи слід вмочити в Корневін. До речі, бугенвиллея пригнічує бажання «розслабитися» за допомогою сигарети і спиртних напоїв.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже