Африканська лілія

Відео: Африканська лілія в Середньому Поволжі

Африканська ліліяДва роки тому восени я була в гостях в Кабардино-Балкарії в місті Майському. Місцеві жителі на ринку виявилися хорошими квітникарями: я купила багато цікавих рослин. Жінка недорого продавала великі темно-сірі цибулини з запахом. На моє запитання, що це, вона відповіла, що це африканська лілія. Вдома у неї вона росте під яблунею і добре цвіте. Приїхавши додому, три цибулини висадила на підняту клумбу, де сонце буває тільки з ранку до полудня. На зиму посадки не вкривала. Ранньою весною здався пучок ремневідних листя. Вони швидко росли, були досить високими і широкими. Але цвітіння в цей рік не дочекалася.

Скоро листя засохли і, я подумала, що рослини загинули. Але цієї весни все повторилося. Ранньою весною виросли високі листя, потім вони засохли. У липні здався цветонос.

Відео: Кізомба Оксана Богомольних Маргарита Нікітіна Лілія Гарус

Буквально на очах з землі стали рости стрілки висотою більше 50 см, а потім на кожній розпустився цілий букет рожевих квітів, схожих на метеликів.

Яке це було видовище! Просто диво! Запах не дуже приємний, але краса невимовна. Ось така рослина я привезла з Кавказу.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже