На просторах невеликої ділянки

На просторах невеликої ділянки

У нашому саду є і плодові дерева, і ягідні чагарники, і невеликі грядки. Але основна частина ділянки віддана квітам, які посаджені на піднятих клумбах під деревами і як бордюр вздовж чагарників.

Це дозволяє прикрасити сад, залишаючи місце для газону, чому невелику ділянку площею в шість соток наповнюється повітрям і простором.

Я люблю не просто вирощувати квіти, а «розробляти» дизайн саду. Часом не все виходить, як задумала, але з кожним роком мої задуми поступово здійснюються.

Припускаю, що мені вдалося вирішити композицію центральної частини ділянки, де розміщені три маленьких водойми з перепадом рівнів води в півметра.




У нижньому водоймищі ми встановили фонтанчик. І коли він включений, вода з прудика, розташованого у верхньому ярусі, починає струмувати по камінню, перетікаючи з однієї водойми в інший.

Відео: Дизайн-проект невеликої ділянки 9 соток

442

Навпаки встановили лаву-гойдалку. Яке ж задоволення, потрудившись, відпочити тут, слухаючи дзюрчання води і спостерігаючи за забавами жаб, які облюбували ці крихітні прудики!

Відео: Будинок-замок для невеликої ділянки // FORUMHOUSE

Водойми стали і центром квіткової композиції, створеної на берегах, де, постійно чергуючись, розпускаються квіти.

Весну зустрічають цвітінням бадан і примули, естафету підхоплюють аквилегии, за ними - хости, синюха, білі і бузкові карпатські дзвіночки і різних кольорів астильби.

Відео: 86. Чи можна побудувати хороший будинок на невеликій ділянці - будують не перебудувати

будлея

Майже все літо поруч з містком цвіте троянда Крила ангелів. Знайшлося тут місце і для невеликих куртинок з декоративними злаками і полином. А завершальним акордом цього параду стає пишно квітуча будлея Давида.

Сподіваюся, що ідеї, втілені в моєму саду, для кого-то будуть цікаві і корисні.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже