Зелені зачіски для садової скульптури

Зелені зачіски для садової скульптури

Відео: Green Sea Turtle Polymer Clay Sculpture

Сьогодні ми вирішили трохи Вас розважити. Вам, звичайно, відомо, що на ринку зараз можна купити не тільки самі екзотичні рослини, а й дуже цікаві квіткові горщики і кашпо.


Три сестри

Відео: Principal Garden Sand Sculpture | East Coast Parkland Green | Propnex

В Америці (і не тільки) зараз можна купити кашпо в формі такого бюста, як Ви бачите на фотографії. Американці - народ винахідливий, давай горщики скуповувати і різні з ними композиції влаштовувати ...


На фотографії очевидно пара: жінка з ніжністю дивиться на свого супутника ... Композиція якоїсь Марії з шт. Нью-Джерсі, США

У нашій статті ми розмістили фотографії, взяті з сайту дистриб`ютора таких кашпо. В оригіналі все картинки мають свої підписи / опису. Потрібно сказати, що відгуки і, правда, самі захоплені.


У цей горщик посаджена Хойя. Ось і «кучері» для статуї. Надіслала Помела з шт. Флорида, США.

Далі 2 голови - жіноча і чоловіча - ландшафтного дизайнера Барбари з шт. Меріленд, США і опису автора:


Дама з плюмажем

Ці голови для мене стали просто знахідкою! По-перше, працювати з ними одне задоволення, по-друге, в ландшафті їм можна знайти цілий ряд вельми вдалих застосувань. Ечеверія (лат. Echeveria), утворює елегантна-ву капелюшок цієї дами, цвіла ЦІЛЕ літо! А коли вдарили перші морози, стебло квітки трохи прив`янули, але квіти тримаються на ньому і зараз (див. Фото). Про цю даму я завжди кажу «повністю готова для виходу в світ».


Суворий індіанець Вокеша

Відео: Sculpture Garden - 15 Minute Photo Challenge




А це індіанець на ім`я Вокеша - сильний, серйозний, стриманий. Знаєте, кілька моїх замовників скопіювали мої ідеї - я бачила в їх садах дам з плюмажем і суворих індіанців!


Санта Клаус

Винахідливий житель Техасу приготував своїй сестрі такий ось подарунок до Різдва. Правда, він купив жіночу голову, але за «бородою» і шапочкою цього не видно.


Жіноча і чоловіча голови Джеба з Іст Гемптон, шт. Нью-Йорк, США.


Автор цієї парочки якийсь Джеб зі штату Нью-Йорк. Йому спало на думку відразу дві блискучі ідеї. По-перше, він придумав посадити полуницю в «чоловічий» вазон. І, по-втрорих, Джеб примудрився посадити рослини прямо в кашпо без використання горщиків. Як це йому вдалося розповідає він сам: «Отвір внизу кашпо я заклав монтажною піною, коли піна застигла, проткнув в ній кілька дренажних отворів за допомогою довгого цвяха.» Що ж, спасибі, Джеб, за ідею!


Зельда і Тор з шт. Північна Кароліна, США

Їх авторка на ім`я Сінді написала: «Зельда була рада сфотогра-фі-тися для сайту - вона ж така красуня! А, ось, Тор був не в захваті від цієї ідеї і пирхнув: «Дівчачі забави!». Але Зельда Не вгамовувалася і всіляко його вмовляла: «На фотографіях ти виглядаєш таким мужнім і авторитетним, ну милий!» І в кінці кінців він здався. Загалом, ось вона, їх фотографія »

Далі - ще одна парочка з штату Орегон, США. Придивіться до них: між ними, очевидно, лад і взаєморозуміння. Таку скульптурну парочку навіть корисно мати в саду, щоб було з кого приклад брати.


Як романтично вони виглядають разом! І як затишно їм там під пишним кущем!

Далі - фотографія з Різдвяної композицією з садових скульптур.


Ну, чим не Різдвяний декор? І нехай не в саду, а в будинку!

Відео: 20 Patterns Red Green Outdoor Projector Laser Lights Landscape Garden Home Xmas Lighting GO-20RG


Чудова літня кухня. По обидва боки каміна стоять витончені статуї. Нижче - ті ж статуї крупним планом. Фото зроблені в шт. Нью-Джерсі, США.

Тут, до речі, буде дуже доречно згадати, що років так 300-200 тому мало хто з європейців міг собі дозволити екзотичні рослини. Наприклад, в Голландії вартість однієї цибулини тюльпана дорівнювала вартості цілого будинку! Орхідеї купувала тільки знати, причому за орхідеї люди в буквальному сенсі гинули: корабель вирушав до Південної Америки, шлях був важкий і небезпечний, в тропічних широтах моряків чекали тропічна лихоманка і дикі звірі, а на зворотному шляху корабель могли захопити пірати.

Зараз же у нас росте на підвіконні узамбарская фіалка, або пітаї і ніхто нічому не дивується. Що ж в цьому сенсі, нам, схоже, пощастило ...


Солодка парочка з Каліфорнії, США

Купуйте нові вазони, кашпо і рослини, створюйте композиції в горщиках і саду, радуйте себе і близьких!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже