Продовження історії про квіткових горщиках

Одного разу я вже публікувала пост про квіткових горщиках з усього світу, прийшов час обіцяного продовження!

Сьогодні, я хочу показати вам не тільки оригінальні ідеї, втілені людьми з різних куточків планети Земля, але і простоту їх втілення, в деяких випадках. Іншими словами, я намагалася підібрати такі горшкові ідеї, які можна спробувати повторити, тим самим, прикрасивши свій інтер`єр і підкресливши улюблена рослина!

Морські мушлі, привезені з моря, можуть стати цікавим прикраса горщиків. Для цього нам знадобиться тільки дуже хороший клей. З далека таке кашпо виглядає немов обплетене намистинами. На мій погляд, такий предмет інтер`єру можна віднести до етнічного стилю, що робить його самобутнім, і здатним виглядати цікаво практично в будь-якому приміщенні.

Відео: Квіткові горщики з сусальним золотом (DIY) | Ідеї від WESTWING

На нашому сайті Laza64 показувала декор горщика морськими камінчиками. Теж вельми цікаво.

Відео: КВІТКОВІ ГОРЩИКИ - Plants vs. Zombies 2 - # 21 + Новий Зомбатар!




В`язані прикраси. Попалася випадково ось така ідея. На мій погляд, це додає якийсь теплоти горщику, особливо взимку. Досить тільки вибрати красиві нитки, вподобаного кольору - і вуаля! На нашому сайті є майстрині, для яких така ідея буде простіше простого. Згадати хоча б майстер-клас Анастасійкі з плетіння кашпо. Але ж така ідея досить поширена по всьому світу. Ось варіант кашпо який знайшла я.

Відео: Квітковий горщик з колоди своїми руками

Товсті мотузки і дерев`яні намистини зробили його модним на всі часи!



Всі ми родом з дитинства, і тут нам виявляться корисними дитячі леечки і відерця. Подивіться, як цікаво виглядають металеві відерця у вигляді кашпо.

Не менш цікаво виглядає керамічна леечка, з нотками безтурботного дитинства. Часто такі штучки порошаться десь в коморах і на горищі, але як цікаво їх можна обіграти в інтер`єрі!

Наступну ідею втілити складно, але раптом ви майстер гончарного мистецтва, і вам це під силу. Просто дуже сподобався цей квітковий горщик, і захотілося показати його вам! Правда, мило?

Тим, у кого є домашні тварини, навіть самі звичайні квіткові горщики ніколи не будуть пустувати. З`їдять - і займуть місце! :)

Гарного вам настрою і красивих горщиків вашим растюшкам!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже