Оригінальні горщики з усього світу

Відео: Самі незвичайні будинки зі всього світу

Хочу познайомити Вас з прекрасними будинками наших рослин - квітковими горщиками. Мені дуже подобаються оригінальні горщики, в яких будь-яка квітка виглядає як картинка з глянсового журналу.

На жаль, наші магазини найчастіше рясніють звичайними пластмасовими горщиками, а й їх можна перетворити на щось гарне, про що яскраво говорять Майстер-класи наших квітникарів.

Звичайно, на полицях квіткових магазинів можна зустріти і керамічні горщики, але ціни на них зазвичай нечувані, а вигляд не особливо і вражає.

Тому, хочу відкрити цікаву гілку в нашому суспільстві - квіткові горщики. Вважаю, це могло б стати і хорошою ідеєю для конкурсу Аля Мій улюблений квітковий горщик ... Але це думки, а поки ...

... Насолоджуйтесь ...

Гошочкі нагадують відерця - це так забавно і ютно, чи не так?)

Відео: 20 найбільш ДИВНІ ЛАСОЩІВ зі ВСЬОГО СВІТУ




Немов хтось обраних горщик з квітами ... Супер ідея!

Ці Гошки, зі слів виробника, повинні точно називати вік квітки, якимось чином вони це вираховують. Але і вигляд у них досить цікавий!

Відео: Оригінальний подарунок: Квітковий горщик "повний "йцукен"-Кроссворд" (Білий)

Які величезні вазони, відчувається стиль.

Відео: Найдивніші ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ!

Яскраво і свіжо. Такі дивні промінчики розкидані по сходах!

Цей автомобіль - просто шедевр! Такий горщик точно не залишиться не поміченим! Чудово!

Так за літнім і так яскраво!

А як вам горщик у вигляді шпаківні? По-моєму будинок 2 в 1, і для квітів і для птахів!

Далі буде...


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже