Мої троянди

Відео: МОЇ ТРОЯНДИ 2015

Дуже я переживала в цьому році за свої троянди: натерпілися! Минулої осені через клопоту з переїздом мені не вдалося вчасно вибратися, щоб їх укрити на зиму. Снігу, звичайно, багато було, але побоювання не залишали: як перезимують, що не вимерзнуть чи? Перезимували. А навесні я їм нове випробування приготувала: пересадку. Переїхали мої красуні зі старого саду в новий.

розпустилася троянда

Переїжджали з пригодами))) Поки я в старому саду поралася, саджанці різні відкопувала, для перевезення готувала, упаковувала, день непомітно пройшов. Додому ми з Оленкою повернулися вже о першій годині ночі. А весна тепла, сонечко пригріває - рослини в багажнику не опустиш ... Розвантажуємося, і тут я розумію: троянди з відкритою кореневою системою до завтра просто не доживуть. «Олена, - кажу, - неси ліхтар. Троянди садити будемо! »Вночі :))

Роза

Уявіть собі картинку: темно, тихо, а на майданчику перед споруджуваним будинком люди з лопатами при світлі ліхтаря щось копають :))) Добре, в селі в цей час народу ще мало було ... Але зрозуміло, в ночі я ці багатостраждальні кущі тільки прикопала і рясно полила, щоб не зачахнули. А власне посадкою займалася ще день по тому, вибравши похмуру погоду. І потім з трепетом чекала - візьмуться або загинуть?

Відео: 1. Мої рози.Roses




Червона троянда

Вижили! Сильно постраждала грунтопокривна трояндочка - у неї пагонів було багато, коріння після пересадки не впоралися з їх харчуванням. Довелося сильно обрізати все, що засихало, і зараз вона потихеньку приходить до тями. Ну а іншим нове місце, видно, до душі припало - стоять, суцільно вкриті бутонами і розкриваються один за одним розкішними квітами.

трояндовий кущ

Кущики зовсім невисокі, але квітів безліч - я в старому саду ні разу не бачила, щоб вони так дружно й рясно цвіли. І цей ошатний острівець серед буйства трави зігріває душу, допомагає повірити в те, що коли-небудь (сподіваюся, зовсім скоро!) Тут буде справжній великий і красивий сад - він виросте і розпуститься так само, як ось цей бутон, який зовсім скоро перетвориться в пишну троянду!

Бутон Рози

Сортів своїх троянд я - на жаль! - Вже не пам`ятаю: бирки загубилися ще пару років назад. Але це анітрохи не заважає мені радіти їх квітам))) Сподіваюся, і ви отримали задоволення, милуючись ними!

жовта троянда


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже