Взимку цвіте клематис

Відео: Що потрібно для рясного цвітіння клематисів

Зима в цьому році, як зазвичай, на Кубань не поспішає. Так це для нас і не ново: ми вже звикли, що в грудні то бруньки на деревах набухнуть, то цибулинні рушать в зростання, то запізніла троянда зацвіте. Але ця зима побила всі рекорди! Напередодні новорічних свят (якщо вже зовсім точно - 28 грудня) довелося побачити квітучий клематис.

квітка клематиса

Відео: Клематис крупноцветковий. Цвітіння і особливості змісту

Розквіт він, правда, не в мене, свої-то клематиси я давно обрізала на черешки (детально напишу про це окремо). А побачила я це маленьке диво на сусідній вулиці, в чужому дворі. З сумною покорою йшла на шкільний ранок (не люблю їх - штовханина, неорганізованість, музика завжди гуркоче так, що всерйоз турбуюся за збереження барабанних перетинок), навіть по сторонам особливо не дивилася. Ліана росла далеко від забору, але навіть боковим зором я відразу помітила щось дивне. На тлі коричневої листя буквально світилося під скупим зимовим сонцем блакитне плямочка квітки. Не змогла байдуже пройти повз останнього привіту літа. Як вдалося зберегтися цій теплолюбивой красі до грудня, адже ночами у нас вже були досить сильні заморозки? Бутон, очевидно, перечекав їх під густим пологом з листя, а трохи пригріло сонце і, підкоряючись зову природи, він розцвів.

вид здалеку

Ось так, друзі, іноді видобуваються цікаві фотографії) Любуйтесь зимовим квіточкою щосили, адже заради нього довелося мимоволі приміряти на себе роль «папараці»)


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже