Друге життя хризантеми з букета

Відео: Квіти

Ця розповідь - продовження серії постів про мої зимові дачні забави.

Хризантема з букета

Відео: Квіти канзаші


День народження у мене в лютому, ось на нього і подарували мені збірний букет, в якому була одна хризантема. Коли вона була зрізана я, звичайно, не знаю, але у мене букетик благополучно простояв тиждень, після чого втратив декоративні властивості, і я вирішила його викинути. Зняла целофанову обгортку (не кидати ж її в компостну купу!), Букет розпався і я побачила, що у хризантеми є 2 бічних втечі. Рішення спробувати вкоренити їх виникло миттєво. Я обережно відокремила їх від стебла: один, прямо скажемо, був малоперспективним в цьому плані, занадто молодий, навіть одревесневать ще не почав. Зате другий був хороший.




два втечі

Відео: Майстер клас Як зробити шпильку з Метеликом Канзаши Квіти зі стрічок ч 2

Дивлячись на увядающие листя хризантеми, я засумнівалася, а чи варто починати, адже напевно вже не приживуться, в зрізку вже мінімум тиждень. Але потім подумала, а раптом пощастить! Грунтосуміш для розсади у мене була вже готова, стояла в котельні, я вмочив зрізи живців в Корневін, посадила їх і накрила банками. Все це дійство відбувалося 27 лютого. Маленький держак не зміг укоренитися, через два дні він загинув. А другий тримався! Я знімала банку, провітрювала його і підбадьорювала, говорила: молодець, тримайся, я в тебе вірю! Приблизно місяць йшло нарощування кореневої системи, а потім з`явилися довгоочікувані молоді пагони, моя маленька-хризантема рушила в зростання! Подивіться, якою красунею вона стала зараз!

Укорінений живець хризантеми

Відео: Квіти з пластикових пляшок !!! Просто і красиво !!!


Ось так несподівано у мене з`явилася ще одна хризантема. Я дуже рада, що відкинула свої сумніви і не відправила її на компостну купу. А вам траплялося укоренити рослина з букета?


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже