Тюльпан-загадка

Кілька років тому побачила у знайомої в саду красиві тюльпани і попросила цибулину. Два роки вона цвіла точно так, як і у моєї знайомої, давала діток. А в цьому році цей тюльпан мене спантеличив.
Тюльпан-загадка ...

Одна цибулина (праворуч), з однією квіткою, саме в такому вигляді, який я і бачила у знайомої. А ось друга (ліворуч), - багатоквіткова і зовсім іншого забарвлення.

стебло

Відео: Котлети Фаршировані "загадка". Незвичайні Страви З фаршу

Стебло з самої цибулини йде як-би подвійний, але зрощений боками, і розділяється за 3-5 см. До квітки.

Подзвонила господині цибулини - у неї все одноквіткові так і залишилися. Можна було б припустити, що разом з дорослою цибулиною попалася дитинко багатоквітковою і тільки зараз зацвіла, але це виключено - цибулина була одна.




Версія про те, що незвичайна цибулина випадково потрапила в контейнер з цим сортом, виключена, головним чином тому, що я ніколи не купувала багатоквіткові сорти, це точно пам`ятаю. Та й змішування цибулин різних сортів при викопуванні і просушування неможливо, я настільки педантично охороняю їх від змішування, що далі нікуди! Саме тому довелося власноруч виготовити посадочні контейнери, щоб випадково дітки не залишалися в землі. У пластикових 5-літрових бутлів зрізала верх, в денці паяльником пропалила по 20-25 дренажних отворів. На дно сиплю дренаж, потім грунт і туди висаджую цибулини. Отриманий контейнер закапую в землю, залишаючи над поверхнею бортики 0,5-1 см. Дуже зручно. Прийшов час викопувати цибулини - витягла з землі контейнер, витрусила землю, зібрала цибулини і склала в окрему картонну коробку для просушування.

Тюльпани в саморобному контейнері

Мені подобаються групові посадки одного сорти тюльпанів, тому що виросли не до місця потеряшкі іншого виду і кольору в мої плани не входять.

Не знаючи, що й думати, вирушила на пошуки інформації в інтернет. Все, що я змогла знайти, так це статтю без посилання на джерело, в якій стверджувалося, що спочатку все тюльпани були багатоквітковими і росли в Азії. Але з плином часу, через посушливий клімат вони позбулися зайвих кольорів і стали одноцветковая. Що, якщо тюльпану забезпечити ідеальні умови існування, у нього може включитися генетична пам`ять і він знову стане багатоквітковим. Не знаю, чи можливо це? У всякому разі, звучить, як красива казка. У мене родючий грунт, тому спеціально тюльпани я не підгодовую, правда, поливаю регулярно. Але полив - це ж зовсім не «ідеальні умови»?

Відео: Букет квітів "загадка". 101 троянда. Квіти Нова Голландія

Хто стикався з подібними загадками або може пояснити, що сталося з моєю цибулинкою?


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже