Сонячна рудбекия

Відео: Наші сотки

Дивовижний квітка - сильний, невибагливий і приголомшливо красивий!

рудбекия
У мене він росте давно, подруга поділилася насінням. Я їх висіяла, місце позначила паличками (щоб не забути, що тут щось посаджено). Справа була восени, за зиму палички кудись зникли, а я зовсім забула про те, що саджала її. Коли з`явилися сходи, я їх мало не виполола, прийнявши за бур`яни. Зупинило мене те, що їх було багато, всі в одному місці і не опізнані, як місцеві бур`яни. Вирішила залишити і подивитися, що виросте, але так і не згадала про те, що я тут щось садила.

Відео: Обрієта (фіолетовий)

Коли рудбекия зацвіла, я була зачарована її милими квітами, густо покривають кущики. Цвітіння триває довго, з червня до пізньої осені. Часом нових квіток майже немає, можна подумати, що вона вже відцвітає. Але немає! Скоро вона знову радує мене великою кількістю яскравих сонячних суцвіть. Рудбекия відмінно переносить посуху, цвісти не припиняє, лише листя і пелюстки опускає до землі - показує, що її пора полити. Чудово розмножується самосівом, причому, забарвлення і нових рослин завжди трохи відрізняється від батьківського куща.

Я, пам`ятаючи про те, що за своєю забудькуватості мало не виполола її, з тих пір завела собі зошит, в яку записую все - назва рослини і сорти, термін і місце посадки, дати підживлення і назва добрив. Навіть початок і закінчення цвітіння!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже