Проліски до 8 березня

Відео: Проліски. Листівка на 8 березня своїми руками. Аплікація з паперу та ватних дисків

З самого дитинства проліски для мене - казкові квіти. Пам`ятайте, фільм-казку «Дванадцять місяців»? Як я мріяла опинитися в такому лісі, де пролісків видимо-невидимо.

Пролісок

Відео: 3д ручка частина 2. Малюємо пролісок до 8 березня

На жаль, в нашій місцевості найбільші скупчення дерев це лісопосадки і старі гаї, що залишилися на місцях колишніх поміщицьких садиб. Але все-таки, десь вони і у нас росли (а може, і зараз ростуть). До 8 березня на ринку завжди стояли кілька бабусь, які продавали маленькі букетики пролісків. Мені подобалося потайки від мами збігати на ринок, благо, він був зовсім поруч з нашим будинком, купити квіти і подарувати їй. Ну, скільки грошей у мене тоді було, копійки. Квіти до свята ставали дорожче в 2-3 рази, тому все, що я могла купити - це проліски.




Полянка пролісків

Відео: Букет з пролісків до 8 березня

Мама бувала так рада моєму подаруночки, що до сих пір пам`ятаю почуття щастя, яке мене просто переповнювало) Напевно, тому я відчуваю до пролісками особливе почуття: ніжність і вдячність.

А ви знаєте, що в багатьох країнах 19 квітня навіть відзначають День проліска? Безмежно щаслива, що зараз на нашому ринку ніхто не торгує пролісками, правда, в сусідньому місті жадібні до наживи губители первоцвітів ще зустрічаються. Всього в природі 20 видів пролісків (з них 2 - природні гібриди), всі вони знаходяться під захистом «Конвенції про міжнародну торгівлю видами фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення» і Червоної книги Росії.

Відео: КРАЩИЙ ПОДАРУНОК ДО 8 БЕРЕЗНЯ. Проліски з бісеру. Квіти з бісера.Beaded flowers.Snowdrops

Ми з вами теж можемо допомогти зберегти проліски в природі - не купувати їх у торговців-браконьєрів! Як відомо, попит народжує пропозицію, нехай не відразу, але цей метод спрацює! А у вас на квіткових ринках продають проліски?


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже