Нове рослина в моєму саду: рябчик михайлівського

Відео: каскадний півонія, розмноження і різновиди

У минулому році прочитала цікаву статтю про рябчиків (Які не завжди бувають в цяточку))) Імператорський у мене вже давно благополучно ріс і цвів, але хіба цього достатньо для справжнього квітникаря?

рябчик Михайлівського

Відео: Вирощування цибулі


Я була абсолютно зачарована рябчик Михайлівського і відразу ж, не сподіваючись на пам`ять, записала його в першочерговому список покупок для саду. Посадила за всіма правилами, як в статті рекомендували. Трохи тривожно було навесні, поки його паростки ще не здалися - а раптом вимерзнув? Зима у нас була, за місцевими мірками, досить сувора. Мої тривоги були марними: з 5 цибулин вижила тільки одна, але як же я була рада її стійкості! Дивовижний квітка, я анітрохи не шкодую, що вирішила поселити його в своєму саду: пелюстки щільні, гладкі й такі блискучі, що в них можна побачити своє відображення! А яка вишукана забарвлення пелюсток!

Тепер у мене нова турбота: - яку квітку посадити поруч з ним? Мені здається, шаховий рябчик буде добре виглядати по сусідству, але ця ідея - єдина. Може, підкажете, яка рослина вигідно підкреслить красу рябчика, з боку завжди видніше ...


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже