Мої улюблені тюльпани

Відео: Часи года.Весна. Мої улюблені, Тюльпани!

Весна в цьому році (як, втім, і в минулому, і в позаминулому), настала швидко. І так само швидко змінилася жарким сухим літом, з небом без жодної хмарини і гарячим вітром. Тому довго милуватися цвітінням тюльпанів в саду мені не довелося, деякі, особливо ніжні ранні сорти, цвіли всього по два дня. Потім їх пелюстки просто висихали в гарячому повітрі. Не допоміг ні посилений полив, ні притенение. Але я встигла їх сфотографувати і зараз запрошую вас прогулятися по моєму тюльпани квітнику.
Блек Перрот (Tulip Black Parrot)

Спочатку - новинки. Років зо два тому я придбала два сорти цибулин попугайних тюльпанів, захотілося мати і такі. Блек Перрот - один з моїх новоселів. Зростає всього другий рік. На фото колір вийшов більш яскравим, через сонця. В реальності його колір, як на не висвітлені сонцем ділянках пелюсток. Трохи засмутило, що на упаковці з його цибулинами стверджувалося, що тюльпан не розкривається повністю, постійно знаходиться в стадії напіввідчиненого бутона. Ну, правдивість такої заяви можна бачити на фото, однак, він мені і так подобається! 

Відео: Мої улюблені тюльпани (піончікі) "Міранда"

Блумекс (Tulip Blumex)

Другий попугаячий сорт - Блумекс. І знову вид моєї квітки відрізняється від того, що був зображений на упаковці. Прикро, бо ці два сорти тюльпанів я підгодовувала рекомендованим для них добривом, саме для того, щоб декоративні властивості проявилися в повній мірі. Не знаю, чим їх в розплідниках годують, але точно не тим, що нам рекомендують. 

Відео: Як я намалювала квіти аквареллю! Мої улюблені тюльпани)

Цар Петро (Tulip Czaar Peter)


Це Цар Петро. Зацвітає рано, низькорослий. Квітконоси короткі, міцні, вітер їм не страшний. До речі, поки він цвів, я не помітила, і тільки на фотографії розгледіла, що одна квітка - махровий! 

Барбадос (Tulip Barbados)

Звичайно, я не змогла встояти і обзавелася декількома сортами торочкуватих тюльпанів. Навіть не можу сказати, який з них мені подобається більше, кожен хороший по-своєму.




Каммінс (Tulip Cummins)

Канаста (Tulip Canasta)

Відео: Красиві тюльпани

Знайшлося місце в моєму саду і для лилиецветних тюльпанів. Такі вишукані, особливо, коли в бутонах - око не відвести.



Лайлек Тайм (Tulip Lilac Time)

Ред Шайн (Tulip Red Shine)

Довго вибирала сорти махрових тюльпанів. Рожеві нагадували мені півонії, червоні - троянди, в загальному, з усього різноманіття сортів я зупинила свій вибір на цих двох. 

Анжеліка (Tulip Angelique)

Монте Карло (Tulip Monte Carlo)

А це - єдиний в моєму саду тюльпан-хамелеон. Коли зацвітає, пелюстки яскраво-жовті, без єдиного червоного плямочки. Потім по краях пелюсток з`являється тоненька червона облямівкою. Поступово вона стає все ширше, а сам пелюстка стає оранжевого кольору, і чим довше цвіте тюльпан, тим темніше стає його забарвлення. 

Дейпім (Tulip Deupim)

Ерік Хосфью - старожил, один з найперших сортів, які я висаджувала. Решта мені не сподобалися і я їх роздала, а цей березі, холю і плекаю. Дуже подобається! 

Ерік Хосфью (Tulip Eric Hofsjo)

Сподіваюся, і вам сподобалися мої улюблені весняні квіти. Буду дуже рада, якщо побачу фото ваших!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже