Жоржини - прикраса осінньої клумби

Відео: Жоржини в саду.Украшеніе саду-жоржини

Мені подобаються жоржини, вони рясно і довготривало цвітуть, догляд за ними нескладний.

Мої жоржини
Але ніколи не подобалося видаляти зайві пазухи пагони (пасинкувати), шкода мучити рослину. Хоч і стверджують, що для нього це не стрес, але я не вірю. Тому я зупинила свій вибір на низькорослих сортах, читала, що їм пасинкування і прищіпка не тільки не потрібні, але навіть шкідливі. Це дійсно так, мої самі по собі утворюють красиві компактні кущики, а цвітуть як довго! Перші квіти з`являються зазвичай на початку серпня, потім цвітіння триває безперервно до перших заморозків, які можуть трапитися в листопаді-грудні. Наприклад, в минулому році нижче 0 ° С температура опустилася 25 листопада.

Відео: Квіти в саду

Мої жоржини




Жоржини ростуть на сонячній клумбі, захищеної від вітру. У мене на ділянці родючий чорнозем, тому при посадці я обов`язково додаю пісок, (ці квіти не люблять застій води біля коріння) і трохи деревного попелу. Догляд зводиться до підживлення, регулярним полив і видалення відцвілих суцвіть. Я намагаюся весь ґрунт між квітів мульчувати будь-якими підручними матеріалами - тирсою, піском, товченим черепашником, навіть просто коротко порізаними тонкими гілочками. Тому розпушування потрібно набагато рідше, лише коли мульча при поливах розмиється і змішається з грунтом.

Відео: Жоржини в дизайні саду Фото з назвою сорту

Мої жоржини

Читала, що жоржини люблять деревну золу, вона підвищує яскравість забарвлення пелюсток і служить засобом захисту від грибкових хвороб. Ну як не побалувати своїх улюбленців таким корисним і необхідним засобом? Балую. А вони у відповідь радують мене своїми прекрасними квітами до заморозків. Як тільки надземна частина гине від морозу, я її зрізаю, викопую бульби, обробляю їх фунгіцидом і відправляю на зимове зберігання в підвал. Нехай відпочивають до весни!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже