Запашні зарості білих лілій

Відео: Як вирощувати Ацидантера - запашний гладіолус. сайт "садовий світ"

Це сорт лілій зростає у мене так давно, що мені важко сказати точно, скільки років!

Запашні зарості білих лілій

Відео: "Як квітка запашний" - Олександр Малінін ("Душа моя...", 2009) / Alexandr Malinin

Чи вірите, не знаю, чому вони мені так дороги: квітки у них дрібні, 4-6 см, запах ніжний, ледь вловимий, та й висотою цветоноса вони похвалитися не можуть - максимум 60 см. Але є в них особливу чарівність, якась благородна скромність і невибагливість, що не дозволяє мені віддати їх цибулини сусідам, чи знайомим)))




Зацвітають дружно, кожна квітка живе від 4 до 7 днів, в залежності від погоди, якщо прохолодно - цвітуть довше, якщо жарко - спалахнути дружним букетом на кілька днів.

Відео: Білі горошини. Лілія Амарфій і Микола Коршилов

Я дуже рідко використовую лілії для зрізання - зупиняє їх інтенсивне пахощі, та й клумбу оголяти не хочеться! А для кубанського червня квіти на клумбах - це профі по виживанню в екстремальних умовах!

З квітів у нас зараз радують око: анемони, петунії, матіоли (та й то, по ночах), віоли, рудбекии, портулак, троянди і алиссуми. Так, мало не забула про лілейники! Як вони виручають мене зараз, коли більшість квітів уже утворюють насіння, (чагарники - не береться до уваги!).

Відео: Покупки по каталогу № 9 Фаберлік

Але про лілейники - іншим разом, в окремій темі)))


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже