Квіти для клумби в півтіні: бруннера широколистная hadspen cream

Мені вже давно хотілося влаштувати клумбу ряболисті рослин під розлогим кущем форзиції. До сих пір там росли тільки хости та глуха кропива. Остання, щоправда, весь час намагалася розповзтися по всій клумбі, доводилося постійно її приборкувати.

Бруннера широколистная

Отже, мені було потрібно рослина, що віддає перевагу півтінь, неагресивна, невисока і, звичайно, з строкато забарвленої листям. Вибір припав на бруннеру, почасти через незвичайно красивого і насиченого забарвлення її квітів. Під мої вимоги ідеально підійшла бруннера широколистная, а побачивши її ряболистий сорт Hadspen Cream, встояти не змогла, купила відразу!

Бруннера - рослина невибаглива, на особливу увагу і турботи не вимагає. Для її посадки потрібно вибрати місце в півтіні, грунту кращі легкі або середньої щільності, на них вона відчуває себе чудово, за умови, що вологи в достатку. Легко обійдеться без добрив, але, якщо захочете підгодувати - відповість довшим цвітінням, листя стане більше і вони будуть більшими. Чим можна удобрити? Комплексними мінеральними добривами, органікою, перегноєм.

Бруннеру широколисту (на відміну від сибірської), доведеться постійно захищати від бур`янів прополками і стежити за тим, щоб грунт був волога. За твердженням фахівців, цей вид добре зимує без укриття навіть в північних районах країни, аби був сніговий покрив не менше 10 см.

Восени, коли надземна частина рослини стане в`янути, її необхідно повністю видалити секатором або ножицями, почекати, поки місце зрізу підсохне і, якщо снігу ще немає, а морози вже прийшли, укрити сплячу бруннеру ялиновим гіллям.

Ось такий СИНЬООКИЙ новосел з`явився у мене на клумбі, мені дуже подобається, а вам? Трохи прикро, читала, що в багатьох місцях бруннера зростає, як бур`ян, невже це так, у нас її саджанець коштує дуже дорого!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже