Іриси на дачі

Відео: Загадковий і суперечливий квітка ірис. Красиві фото ірисів

Квіти іриси захоплюють мене і викликають трепетне хвилювання своєю витонченістю і аристократичними формами. Своє ім`я «Ірис» квітка отримав в стародавній Греції на ім`я богині Іриди, яка як посланниця богів сходила по веселці на землю, тому слово «Ірис» в перекладі з грецького означає веселка. Назва цієї квітки дав Гіппократ. За красою квітки і витонченості Ірис цілком може змагатися з орхідеєю. На моїй ділянці Іриси займають гідне місце. 
Іриси.
Іриси світлолюбні і добре ростуть на сонячних ділянках. Вони бояться надмірного зволоження, тому найкраще розвиваються на ділянках з низьким стоянням грунтових вод, але дуже вимогливі до вологи в період цвітіння.
Іриси.
Ділянка під іриси повинен бути захищений від сильних вітрів і відкритий сонця, особливо в першу половину дня. Допустима тільки легка півтінь в другій половині дня. Кращими грунтами для ірисів є легкі суглинки, але вони можуть рости і на глинистих ґрунтах.
Іриси.

Техніка посадки ірисів має свої особливості:

Відео: Квіти. Іріси.Виращіваем Іриси на дачі. Ландшафтний дизайн своїми руками

потрібно викопати лунку за розміром коренів, в її центр насипати почву-

на утворився горбик помістити кореневище, розправити коріння і засипати землею-




верхня частина кореневища повинна залишитися на поверхні грунту, доступна променям сонця.
Під іриси не вносять гній і інші органічні добрива. Вони сприяють розвитку грибних хвороб і бурхливому розвитку листя на шкоду цвітінню.
Іриси.

Відео: Як виростити гарні іриси на дачі



В саду іриси вдало заповнюють паузу після цвітіння тюльпанів і нарцисів і до цвітіння півоній, лілій і флоксів. 
Іриси.

Відео: Continuation of my suburban scenes - the bearded irises blooming in my country

З настанням перших заморозків зрізаємо листя наполовину, як при посадці. При появі жовтого листя їх о6резаем. Після відцвітання біля основи виламуємо цветонос. Під зиму, при настанні перших заморозків, посадки укриваємо шаром 10 см, навесні його обов`язково отгре6аем.
Іриси на дачі.

Іриси радують мене і всіх своєю чарівною красою!
Іриси на дачі.

До кінця вегетації кореневище ірису накопичує велику кількість поживних речовин. Навесні наступного року воно служить комори, з якої рослина в перший час отримує харчування. Активізації цього запасу і, отже, швидкому росту вегетативної частини сприяє весняна підгодівля, яку проводять відразу після танення снігу. У цей період іриси особливо мають потребу в азоті і калії.
Іриси на дачі.
Ось таке чудо росте у мене на дачній ділянці.
Якщо ви не байдужі до цього чуда, проголосуйте і напишіть відгук.
Спасибі, я буду радий якщо моя праця отримає гідної оцінки. 


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже