"Страаааашно" красиві тюльпани

Відео: Страшно красиві. Чоловіче / Жіноче. Випуск від 13.05.2016

«Страаааашно» це тому, що дочка їх боїться)))
тюльпан
Адже ось здавалося б!))) Але виявилося що це так ...
Бабуся страшно переживала, що внучка все квіти обірве ще до цвітіння. Адже минулого літа вона не залишала жодного квіточки без своєї уваги ... і тягнулася своїм носиком до кожного! іноді звичайно і обламувала ...
обламала жоржин
і ось мимо не пройти)))
мимо не пройти



і навіть штучні для неї чимось пахнуть)))
а запах ...
а ось минулорічне знайомство з тюльпанами)))
з тюльпанами
Ось бабуся і переживала ... що тепер силоньок у внучки побільше, іноді залишають одну ... і квітам ну просто не жити!
Починалося як зазвичай все з кульбаб. Їх я горами досі вимітаю з кімнати, кожну прогулянку вона тягне в будинок зім`ятий букет і тиранить бідненьких під перегляд своїх освітніх передач)))
кульбаби
Звичайно ж я почала проводити лікнеп щодо культурних рослин))) пояснювала як ростуть квіти ...
полив квітів
І я сподівалася, що з появою оних я почну пояснювати навіщо вони ростуть і як треба милуватися ними, що не зриваючи їх ...
зацвітають тюльпани
але от не треба було))) тюльпани розцвіли, а дочка не підходить до них ближче ніж на метр. Якщо підштовхуєш її ближче, то вона підтискає рученьки наче боїться обпектися))) простіше кажучи, вона їх боїться! ось і піди зрозумій що діється в цій маленькій голівці і чому так)))
страшно навіть стояти поруч)))
Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже