Експеримент з евкомісом

Експеримент з евкомісом

Цибулину цієї рослини у відкритий грунт навесні минулого року я висадила з великим запізненням. Сподівалася тільки на свій перевірений метод посадки і догляду за рослинами, при якому вони ростуть здоровими і пишними (весь посадковий матеріал при посадці знезаражую сіллю).

На 10 хв. опустила в розчин сильної концентрації солі і цибулину евкоміса. Перш ніж висадити, гарячим світло-рожевим розчином марганцівки пролила лунку для посадки.

На наступний день біля висадженої цибулини встановила (для поливу) горлечком вниз дві 0,5-літрові пластикові без денця пляшки. Поливала так більше місяця, поки не утворилася розетка листя.

Відео: Експерименти з вакуумною камерою




Потім замість 0,5-літрових встановила полуторалітровиє і заливала в них воду вже з підгодівлею, яку готую за своїм рецептом: зброжує, заливши водою, траву разом з чорнобривцями і полином. Трохи пізніше додаю в 200-літрову бочку з травою 2 лопати гною. Цим настоєм поливаю все квіти і овочі.

До осені евкоміс набрав чинності, але зацвісти не встиг. Тоді я акуратно пересадила рослина в горщик і поставила в будинку на підвіконня з західної сторони. Якось вранці підходжу до вікна і бачу білосніжний початок, піднімається над горщиком, - евкоміс все ж зацвів! Пізніше початок придбав коричневий відтінок, але насіння не дав.

Відео: ДИВОВИЖНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ З лимона AMAZING EXPERIMENT WITH LEMON

евкоміс

У жовтні, готуючись надовго виїхати до дітей на Урал, зрізала верхню частину рослини врівень із землею. Повернувшись в кінці січня, знайшла його живим. У лютому він навіть почав зростати, хоча стояв весь цей час на столі без поливу.

Відео: СтопХам - Експеримент з Давідичем

Всі інші квіти на час мого довгої відсутності поставила в піддони на столі зі східного боку. Тут же трохи вище встановила 5-літрову каструлю з кип`яченою відстояною водою і з неї опустила джгути з ганчірок в піддони і в деякі горщики. Коли повернулася, мої вихованці зустріли мене смарагдовою зеленню. Відразу ж рясно полила їх, а через тиждень трохи підгодувала.

евкоміс

Відео: Неймовірний експеримент з COCA-COLA і ARIEL! / An incredible experiment with COCA-COLA і ARIEL!

І ще з мого досвіду - грунт під квіти знезаражую теплим розчином солі (100 г на 10 л води для домашніх квітів). Потім через 3 дня рясно поливаю, висаджую, підгодовую.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже