Чого хоче троянда

Чого хоче троянда

До троянді у нас особливе ставлення. Ви, мабуть, помітили, що на сторінках видання постійно з`являються статті, що розповідають про цю чудовою культурі. І зараз, коли троянда у всій красі, не можемо не поцікавитися, що ж необхідно цієї красуні влітку, щоб продовжити розкішне свято цвітіння.

Звичайно ж, як і в усі часи, скажете ви: увага і любов хай плюс сонечко, полив і підживлення. Але, буває так - годуємо, поїмо, а результатів немає.

Свої троянди я з любов`ю називаю обжорка. Ви помітили, як вони вдячно відгукуються на підживлення - листя лисніють, бутони наливаються. Навесні, як тільки сходить сніг, я вношу аміачну селітру (1 ст. Л. / 10 л води).

У цей час рослині для росту потрібен в першу чергу азот. Тижнів через два підгодовую сечовиною (1 ст. Л. / Ю л води). Потім під час початку утворення бутонів удобрюють розчином кальцієвої селітри (1 ст. Л. / 10 л води). Для утворення нових квітучих пагонів і повторного цвітіння вношу розчин «Кеміра» (1 ст. Л. / 10 л води) і розчиняю 1 таблетку мікродобрив.

Взагалі виходить, що за час вегетації кожні 10-15 днів підгодовую троянди то мінеральними добривами, то настоями коров`яку, курячого посліду, трави. Живлять рослину більшою мірою мінеральні добрива. Але якщо ми годуємо його тільки мінеральними добривами, в деякій мірі знищуємо мікроорганізми в землі.

Тому підгодівлі чергую: рано навесні після разокучивания мульчують кущі гноєм, потім зашпаровую в грунт альбумін (кров`яне борошно), у липні - золу. Є у мене правило - відразу після підгодівлі мінеральними добривами обов`язково поливаю настоєм коров`яку.

Органіка сприяє якнайшвидшому засвоєнню мінеральних добрив. До речі, останні краще вносити у вигляді розчинів після обов`язкового поливу. Проводжу і окремі підгодівлі органікою, в основному, коров`яком. Беру одну частину гною і тиждень наполягаю в трьох частинах води. Потім розводжу настій з водою в пропорції (1:10) і поливаю рослина.

Відео: Володимир Жириновський на телегрі Хто хоче стати мільйонером 13.01.2013

Трояндам, про які йдеться в листі, необхідна особлива допомога. Цілком ймовірно, в грунті не виробляється азот для зростання. Іноді коренева система з різних причин не здатна всмоктувати з грунту поживні речовини. Я думаю, слід провести підживлення комплексним мінеральним добривом і потім полити настоєм коров`яку (1:10) або курячого посліду (1:20).




чого хоче троянда

Хороший ефект дає підгодівля гумату натрію (1ч. Л. / 40 л води). Під кущ слід підлити 3 л розчину. Необхідно замульчувати посадки торфом (шар 5-7 см). Він не тільки покращує структуру ґрунту, захищає рослини від пересихання, перегріву і переохолодження, але і є джерелом утворення гумусу, який необхідний для гарного засвоєння рослиною їжі. Чи не зловживаючи (один раз за сезон), внесіть розчин «Калій-магнезії» (1 ст. Л. / 10 л води).

Ефективні позакореневе підживлення. Рано вранці або ввечері розбризкується по листю свіжоприготований настій коров`яку (1:10), можна розчин гумату натрію або сечовини (1:10). Для обприскування готую і настій золи: 1 ст. її заливаю гарячою водою і кип`ячу 10 хв. Потім наполягаю, проціджую і розводжу в 5 л води. Для позакореневого підживлення використовую також витяжку подвійного суперфосфату. Для цього 10 г суперфосфату заливаю гарячою водою, наполягаю 3-4 години і проціджую. Те, що вийшло, розводжу в 10 л води і додаю 10 г калійної селітри. Я б рекомендувала обприскати рослини Епін, екосілом або мікроелементами.

Відео: Барбоскіни - Уроки краси від Рози! (Мультфільм)

Але слід пам`ятати, вже друга половина липня і, щоб рослина добре підготувалося до зими, підгодівлі азотом припиняємо.



Зараз, щоб рослина зробило запас поживних речовин, визріли всі пагони, потрібні фосфор і калій. Необхідні підгодівлі один раз в два тижні. На початку вересня підгодуйте подвійним суперфосфатом (1 ст. Л. / 10 л води) і сульфатом калію (1 ст. Л. / 10 л води).

чого хоче троянда

Однією з причин, по якій коренева система втрачає здатність всмоктувати живильні речовини, є полив троянд в жарку пору холодною водою або холодні затяжні дощі.

Глибоко проникаючі коріння троянд здатні поглинати вологу з нижніх шарів грунту. І тому в літньому поливі все ж необхідно дотримуватися помірності. Але і допускати пересихання грунту можна. Троянди болісно переносять недолік води: кущики в`януть, листя осипаються, припиняється ріст пагонів.

Часті поливи маленькими дозами теж негативно позначаються на стані рослини - розвиваються поверхневі корені, які легко пошкоджуються при розпушуванні. Один раз в 3-5 днів поливаю рослини так, щоб земля добре просочувалася вологою. Лью під корінь, щоб вода не потрапляла на листя. Це може стати причиною появи опіків і розвитку грибних хвороб.

Хворі або пошкоджені листя постійно обрізаю, збираю і спалюю. Регулярно пухкому грунті навколо кущів і видаляю бур`яни. Охочих досадити нашої красуні дуже багато. Її здатні вразити хвороби: борошниста роса, чорна плямистість, сіра гниль, ржавчіна- шкідники: розанная тля, листовійка.

Для профілактики я використовую різні настої з трав. Захистити від хвороб і зміцнити листя допомагає кропива. На добу заливаю водою кропиву з коренем. Цим настоєм оббризкую рослини.

Настій хвоща використовую в боротьбі з грибними хворобами, золу - з чорної плямистості та борошнистої. Зазвичай посипаю рослина знизу доверху золою і через годину добре промиваю кожен листочок.

Саме влітку слід подумати про майбутню зимівлю рослин. Підживлення азотними добривами ми припинили, в кінці серпня скорочуємо поливи і розпушування грунту.

Відео: Барбоскіни-Макіяж Рози-уроки краси 1 серія

Щоб зміцнювалася тканину пагонів, в цей час я роблю калійні підгодівлі. Залишаю на гілочці квітка, дозволяючи дозріти насінню і зав`язатися Плодики. Це допомагає зупинити зростання втечі і дозріванню деревини. Пагони, які сильно обганяють сусідні, зараз можна прищипувати. Влітку не заважає в загущених кущах вирізати слабкі, гілки, що ростуть усередину, вискубувати відцвілі суцвіття.

Якщо до кінця вегетації ваші кущики троянд будуть добре розвинені і здорові - значить, старання не марні. У наступному році їх цвітіння буде ще розкішніше.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже