Часті питання про квіти

азаліїазалії

питання: У мене квітка коштує на балконі, температура на якому близько 8-12 ° С. Чи не замало? Або пристосуватися? На якому показнику температури потрібно прибрати квітку з балкона?

відповідь: Мінімум для азалії 5-6 ° С. Тому вже зараз не залишайте її на ніч на балконі. Безумовно, обприскувати на балконі і взагалі при температурі близько 8 гр. не треба, так як при таких умовах випаровуваність вологи дуже низька. Поливати тільки коли верхній шар почне підсихати, врахуйте, що якщо на ніч ви її будете заносити в будинок, де набагато тепліше, то грунт буде підсихати швидше. А зараз поки у вас азалія на балконі остерігайтеся зайвої вогкості ...

гарденіяГарденія

питання: З тих пір, як мені подарували гарденії (два роки тому), вона жодного разу так і не зацвіла. Кілька разів набирала бутони і скидала їх.

Guest_Sonata: гарденія любить світло, але не любить жару- бутони формуються при температурі нижче 18-16 градусів-я частенько наливаю воду в піддон (незалежно від поливу), це допомагає не заливати рослина-один або два рази на місяць поливаю гарденії підкисленою водою (відвалів трохи лимонного соку в воду для поливу) гарденія любить підкислену грунт.

гіппеаструмГіппеаструм

Стадія цвітіння починається від моменту появи квіткової стрілки до в`янення бутонів. Період цвітіння в середньому три тижні. Два тижні квіткова стрілка росте, 1-2 дня бутони розпускаються (розпускатися можуть все відразу, можуть по черзі) і близько тижня квіти тримаються в розпуск. Тривалість періоду цвітіння залежить від температурних умов (чим вище температура, тим швидше зростає цветонос, швидше розпускаються бутони, бутони швидше в`януть), від кількості квітконосів (коли цибулина цвіте декількома цветоносами, то період цвітіння може тривати до 1,5 місяців), від сортових особливостей (махрові сорти відцвітають на 1-2 дні раніше, чому не махрові) ...

шлюмбергераДекабрист (Шлюмбергера)

питання: Як укоренити держак декабриста?

Анян: Берете, відриваєте гілочку (незгірш від 3-х члеників) і ставите в стакан з водою, чекаєте, поки коріння пустить, а далі вже як у всіх рослин, садити треба.

Леночка: Все правильно, тільки у мене укоренялися навіть з двома члениками, можна в воді, а можна і в землі.

диффенбахіядиффенбахія


Якщо Діффа починає цвісти і хочеться подивитися цвітіння, то їй просто потрібна посилена годівля. У мене кущова цвіла. Все пригнічення виразилося в одному аркуші меншого, ніж зазвичай розмірі й годі. Просто потрібна обов`язкова щотижнева підгодівля і мінеральними і органічними добривами в період цвітіння і після нього протягом місяця хоча б. Потім на звичайний режим підгодівлі переходити можна ...

Відео: Краса квітів!

драценадрацена

Якщо драцена гниє, а це виглядає так - з рослини рясно опадає листя, стовбур біля основи листя став м`яким на дотик, молоде листя гниють, не встигнувши відрости, кінчики старого листя жовтіє дуже швидко, то ваше рослина можна врятувати тільки активними действіямі.В період зростання місяця (див. місячний календар) гострим ножем або лезом у рослини зрізають верхівку (5 - 10 см, але на стовбурі держака повинні залишитися листя і чим більше, тим краще), ранку присипають товченим вугіллям (купують в аптеці), трохи підсушують. Відрізану верхівку (держак) можна укоренити у воді або в піску ...

каланхоекаланхое

питання: А чому деякі калонхое добре живуть після цвітіння, а інші тільки викидати?

відповідь: Я для себе теж такий висновок зробила. Причому з червоними квітами може виявитися як гібрид, так і традиційне каланхое Блоссфельда. Традиційне - живуче як не знаю хто, витримує самі кошмарні умови в паршивої землі і без поливу. А ось червоні, але гібриди, так само, як і всіх інших кольорів (білі, жовті, рожеві, помаранчеві) - дохнуть стазу після відцвітання ... У мене здохли білий і жовтий, а червоний все ж переукореніла, але він вже більше року стирчить у вигляді полудохлой тичинки. Підозра на гибридность викликають ті, які надто вже пишно цвітуть у вигляді зовсім маленького кущика. Це для червоних. А всі інші кольори - це однозначно гібриди.

кротонКротон

питання: Підкажіть, хочу придбати кротон, які труднощі можуть з`явитися?

Відео: ГІРОСКУТЕРИ ОПТОМ. Відправка гіроскутеров нових кольорів OptForBusiness



Лілу: Ми з моїм кротоном боролися за виживання 5 місяців! У нього спочатку з`являлися сухі плями, потім лист відвалювався. Він облисів майже повністю. Я його щотижня бризкала Епін (крім щоденного обприскування). Він жив під пакетом 2 місяці. Тепер стоїть на піддоні з вологим керамзитом, відростив нову верхівку, і з нирок на стовбурі випустив листочки і навіть гілочку.

трояндитроянди

Троянди усіма улюблені і в букетах і на підвіконнях, але як часто стикаються з проблемами ті, хто взявся за їх вирощування і розведення. Питань виникає багато, але є три, відповіді на які цікавлять всіх:

  1. Як ви боретеся з кліщем на трояндах;
  2. Як у вас зимують троянди;
  3. Що ви робите з тільки що купленої трояндою.
толстянкаТолстянка (красулла)

питання: Як укоренити товстянку?

Lusi: Живці в воді не варто вкорінювати, - відразу в земельку. Земля для кактусів і сукулентів, додати 2: 1 пісочку. Я б спробувала ось так висадити. Взяти горщик типу миски, на дно дренаж, земель приготовлену насипала, і нічого сухого НЕ обрізаючи, поклала гілочку на грунт, то, що сухе присипала земелькою, а зелененький хвостик, залишити. Думаю, повинні, хоч пару нирок прокинутися і прорости. Якщо земля взята з нового, т. Е. Запечатаного пакета, то поливати після посадки не потрібно, кілька днів не поливати, а трохи обприскувати, щоб земля всього на 1 см була вологою. А якщо земля з відкритого пакету, то після посадки можна полити, але в буквальному сенсі чайну ложку.

фікусифікуси

Фікусів безліч, в природі вони можуть виростати в різних кліматичних умовах, серед них є і листопадні і не листопадні (так і називаються). Наприклад, фікуси Алі і Віандена відносяться до листопадним, для них вважається нормальним часткова втрата листя в зимовий період. Можливо, в тих умовах, де вони ростуть у природі, вони і скидають листя повністю. Але кімнатні умови все ж відрізняються від природних, хоча б тим, що температура зимова в квартирі вища. Тому, слідуючи заклику природи, вони якщо і скидають листя, то не повністю, а частково ...

хойяХойя

питання: На листі хойи з зовнішньої сторони з`явилися світлі дрібні цятки незрозумілого походження. На обпалені не схожа і на сухі теж. Що це може бути? Відчуває вона себе начебто нормально ...

Ірка: Це абсолютно нормально. У хойи завжди є невеликі світло-зелені плями на листі - за це її називають воскової плющ. У молодої хойи їх немає, а з дорослішанням вони з`являються.

юкаЮкка

питання: Скажіть, як правильно вирощувати юку, на різних сайтах радять різне, я заплуталася ... а у неї ствол буде рости, або тільки листя?

Natali: Юкка любить сонячне світло, особисто у мене вона стоїть на південному підвіконні, яка не затінюється деревами. Взимку світла завжди не вистачає і південне вікно - самий раз. А ось влітку іноді можливо буде потрібно притінення в найжаркіші години - опівдні сонячного дня. У центрі кімнати юку розміщувати взагалі не варто, якщо вона велика і зростає в діжці або великому горщику на підлозі, то поставити її треба у вікна ...

фітогормонифітогормони

В останні час з`явилося безліч препаратів, які називаються імуномодуляторами, або фитогормонами. Що у малодосвідченого квітникаря склалася думка, що ці препарати рятують від усіх хвороб, шкідників і інших напастей.

Дійсно досить часто при всіх мислимих проблеми в вирощуванні кімнатних квітів радять обробки такими препаратами як епін, а останнім часом і циркон.
Що ж це за препарати, так вони ефективні, чим відрізняються і для чого потрібні ...

грибні комарикигрибні комарики

Дорослі особини - це чорні мушки з витягнутим тільцем близько 3-4 мм довжиною, які відкладають свої білясті, напівпрозорі яйця в коренях рослин. Молоді, які щойно з`явилися комарики можуть бути близько 1,5-2 мм світло-сірого кольору. Самі комарики, якщо заводяться, зазвичай літають у великій кількості, але шкоди не приносять, якщо не брати до уваги розноситься ними хвороби і личинки інших шкідників. А личинки грибного комарика - білуваті черв`ячки близько 3-5 мм довжиною з чорною голівкою - поїдають кореневу систему рослин, від чого воно в`яне, відстає в рості, не цвіте, доходячи нерідко до повної загибелі ...



Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже