Дві доби теплу весну

Доброго ранку все все, хто зараз або потім зазирне полоскотати собі нерви, читаючи блоги нашої веселої дружньої компанії квітникарів.

Про що хочу написати зараз, та все про те же.Где ти наша весна? Сил немає тебе дожідаючісь.І раптом +15, це ж счастье.Сразу бігу в сад, хапаюся за все, що допоможе навести перший порядок на земле.Небо блакитне, чисте, хмар немає. Свіжий тепле повітря, відразу налетіли пташки і все защебетали разом. Прибирала старе листя, пожухшіе гілочки, подмерзжіе кущики. Це мій сад на сьогоднішній день.

На першому фото верба з кучерявим гілками, гілки застосовуються для декорування букетів.

Кампсис.

А ось і рекордсменка --- перша фиалочка серед старих почорнілих листя - до сонечка, швидше до сонечка.




Для інформації - так виглядає унаби --- дуже красиве і цінна рослина.

dscn3837f.jpgСедум.



dscn3831f.jpg

А це мої улюблені три самшитових куща, їм багато років, я їх обстригають за формою пірамідкі.Зімуют легко, без проблем.

Відео: 48 годин / Розслідування - "Таємниця округу Меса"

dscn3832f.jpg

Костриця також не страждає від холоду, днями надихається теплом і стане нарядно.

dscn3833f.jpg

Бересклет повзучий почвопокровний, перезимував, що не пострадав.Кісса моя в подиві --столько запахів, куди рвонути?

Відео: 48 годин / Розслідування - "сон вбивці"

dscn3838f.jpg

Відео: Денис Майданів - 48 годин (офіційний кліп, 2013)

Пройшли чудові два дні, сад змінюється на очах, ось-ось рацветет мигдаль, нирки збільшуються на очах. Але цілий лютого може дати нам і різке похолодання і найнеприємніші для прокинулися рослин заморозкі.Но нічого не можна тут подкорректіровать.Будем сподіватися, що весна скоро увірветься і накриє нас усіх суцільний красою і запахами і невгамовними трелями птахів.

Поки скажу всім спасибі і до нових зустрічей!

Відео: 48 годин / Розслідування - "головний підозрюваний"

Всіх люблю Василя.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже