Про все потроху і звичайно про фаленопсис

Здрастуйте дорогі мої друзі! Сьогодні пройшов сильний дощ і поїздка на дачу отменяется.Появілось час поспілкуватися з вамі.Первим справою хочу подякувати ТАНЕКО за лист, в якому вона прислала мені насіння хлорофитумов Грін і Грін Оранж, а також цикламена Фентазі, про який я давно мечтала.Каждое ранок ходжу до дочки няньчити онука і кожен раз проходжу повз вікна одного з будинків і на вікні взимку стояв величезний цикламен з величезними червоними цветамі.Чесно позаздрила, це дійсно фантазія.Семена Танюша так добре спакувала, я б ніколи не додумалась.Вот подивіться.

Відео: Домашній VLOG: прикрашаю будинок, питання, ну і звичайно кішка!

Ще раз тобі Танюша величезне спасибі.

Днями йшла повз квіткового магазину і зайшла просто так.Настроеніе плохое.В магазині з`явилися нові цветочкі.Взгляд впав на фаленопсис .Увідала веснянкуватий маленький фаленопсис, ціна не дорога, але і не дешева 500 рублей.Купіла собі в подарунок, щоб підняти настрій.

Але як завжди, коли принесеш додому, знаходяться мінуси.Орхідея була під час транспортування пересушена, полили її вже в магазині і у неї не розкриваються повністю квіти, боюся що бутончікі вона скине і прийдеться чекати следуещего цвітіння не скоро.Может хто підкаже, чи є яке то засіб допомогти орхідеї в цьому випадку? Корінці не погані, листочки теж.

Відео: Домашне-вишивальні дела.Празднуем 8 Березня!




Не одноразово я скаржилася на чорноту листочків спатифиллума і антуріум у мене викликав неспокойствіе.Дело в тому, що після покупки я не повністю прибрала транспортувальний грунт і особливо знизу у одного і іншого квітки йшли чорні лісточкі.Решілась і пересаділа.Спатіфіллум посадила в грунт Цитрус. на пакеті написано і для спатіфілума, до речі в цьому грунті у мене сидить і ктенанте.Відімо квітці цей грунт виявився по душе.Он зацвів.

Антуріум теж пересадила цветущій.Ріскнула.Грунт взяда для орхідей Квіткове счастье.В цьому грунті кора крупніше ніж в будь-якому іншому грунте.Добавіла дрібними шматочками пінопласт і жменьку грунту для сенполій, там теж написано і для антуріумов.Антуріум викинув нові цветоноси.Хочу сказати , що коли пересаджувала, звернула увагу на старий грунт, який збирала сама, кора була в ідеальному состояніі.Счітаю, що пересаджувати можна антуріум і через два года.Кора не розсипалася на порох по закінченню одного года.Еслі б я відразу видалила транспортувальний грунт, то пересадка після одного року була б не нужна.Грунт і коріння були здоровие.Только щільний грунт біля основи не давав дихати корням.Грунт прибирала дерев`яною паличкою довго, як радила ТАНЕКО, але результат положітельний.Еще хочу сказати, що квітучий антуріум пересаджувати можна.



Крім цього почав зростати заміакулькас.В один горщик я зібрала всі що виростила з листочків, пластин і картоплину, вирощену коли то мною і залитий заміакулькас .Я витягла картоплину, обрізала гниль, підсушила і посадила в загальний горщик.

Старий посадковий матеріал, а саме пластину, яка стирчить з боку, поки не обрізаю, як тільки соовсем пожовтіє, тільки тоді.

Ще є у мене убоге істота, це фаленопсис в реанімаціі.Как я вже говорила, його віддала подруга дочері.Фаленопсіс вмирав, у нього гнилі корні.Я за старою схемою видалила гниль, потримала в Фітоспорін, опрацювала гниль зеленкой.А так як залишився один корінець, посадила в невелику тепличку.

Після того як полізли нові корінці, я тепличку прибрала, але дивлюся, фаленопсис коштує неустойчіво.Прішлось його витягнути з грунта.Оказалось, що залишився корінець теж згнив, прибрала і його разом з нижньою частиною шейкі.Осталась кукси, яку припекла зеленкой.Так як немає коренів, то листочки вона засушіла.Новие коріння, нові лістья.Теперь цей бідолаха випустив новий листочок і залишається з новими країнами і одним лістом.Цветеніе чекатимемо рочків через так півтора-два.cheeky

Ось і всі мої делішкі.Спасібо мої хороші, що якщо прочитали, то що я тут написала.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже