Гіппеаструм-морквяного кольору

Відео: ЯК ЗРОБИТИ морквяне пюре ГЕРБЕР ДЛЯ ЛЯЛЬКИ БЕБІ БОН * ЇЖА ДЛЯ ЛЯЛЬКИ




Всем привет !!! нарешті то зацвів мій гіппеаструм, на вулиці холодно сніг лежить, а на вікні цветик цвіте! У багатьох знаю є такий в наявності-звичайний, як Любочка правильно подметілабабушкіні дійсно, узятий він був мною у мами, але у неї не цвел.Расскажу не багато що я з ним зробила минулої осені: ріс він в звичайному горщику, мені якщо чесно не подобалося це, прикупивши землі, взявши маленький зіпсований тазик, дренаж я витрусила його зі старого горщика, роз`єднати цибулини, промила і посадила в тазик їх там близько 8-9 може больше.Я до цього кілька місяців бреділану треба мені їх купою посадити і все тут!Ось як він виглядає сейчас.ЛЕТОМ я винесла все це господарство на балкон він засклений правда сторона північна, сонця не багато з обеда.Стоял гіппек стояв, раптом бачу 1 стріла, 2,3,4,5 і так красиво це було !!! !! як букет, погано тільки-один зацвітає, інший в`яне ну це влітку, а зараз 3 стріли і 2 распустілісь.Смотріте ....Не знаю що спровокувало його на цвітіння, напевно добрива, якими він харчувався всю осінь! Може і не правильно це-мені подобається і хлопцям моїм очі радует.Сортових хотілося б придбати (я б їх так само напхала-купою) але у нас в магазинах їх немає.А на останок-вирощуйте гіппеаструми нехай і прості - вони прикрасять своїм цвітінням будь-яку квартиру, будинок.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже