Японський сад в ташкенті --залог прекрасного настрою

dscn9605f.jpg

Добрий вечір всім всім .Ви любите гарні зелені сади і парки? Ви любите теплу осінню погоду?

Ви хочете послухати тишу?

Тоді запрошую вас усіх зі мною в наш Ташкентський Японський сад.

Сьогодні субота і ми втрьох я, сестра Роза і моя подруга Олена вирішили проїхати до місць, очщающіе душу і свідомість .Ми вирішили споглядати красу осені.

І ви зможете прогулятися з нами в тиші по звивистих доріжках і тихенько порадіти, що є така можливість відірватися від рутинної частини нашого життя і побачити, як осінь все-таки опановує землею, травами, нашими кущами, кущами і деревьямі.Хотя дуже тепло, але золото вже щосили просвічує в листі.

Наречені так і пурхають по парку, женихи ледве встигають за ними, а фотографи просто справжні головрежа наших красунь наречених --- встань так, сядь так, подивися на мене, подивися на листя кленів.

О.клени - японські, червоні, до речі зимуючі в цьому парку - це чарівництво пріроди.Чудо!

Відео: Японський сад дизайнерські ідеї

А також безліч чагарників - будлеи і глоди, і барбариси, і розкішні кущі троянд. Вами улюблені гацаніі через малого сонця тільки відкриті, але хороші. Ще здається ніхто не зрозумів, що пора закруглятися і зима ось ось вже настане.

Уявіть, барвінок стоять високим зеленим килимом і садівники ще не посягнули на них, я вже свої обрізала.

Напевно колись садівникам. роботи багато, Зараз йде масова обрізка всіх дерев і формировка крон.

У парку в стилі японських дизайнів маса розкішних валунів, ось вже де є можливість пофілософствовать.Вибірай будь .сад і думай, що в цьому житті важливіше.

Нас сильно розважили павичі, голуби, качки, гуси і ...... чайки, звичайні морські, а може річкові, але конкретні чайкі.Такіе само як і всі чайки в світі, забіяки, крикуни і задіри.Аісти вразили уяву, почали дзьобами трещать.Я швидко вирішила записати їх пісню, але електропили зіпсували всю картіну.Стоял страшний шум і здавалося, аура вся пропала. Діти із задоволенням годують живність крихтами батонів.

Через деякий час ми вже повеселілі поверталися назад, тому що відчували себе спокійно, відпочивши і радостнимі.Цель достігнута.Да, живці клена лежали в сумці. Зверніть увагу на сумах.прекрасное для осені рослина, дуже яскраве.

Зворотна дорога пролягала вздовж річки Анхор, наша міська стара річка, відома і за фільмами навіть .Тепер вона в благородних берегах, але все одно рідна і приваблива.

Дівчата, подивіться, завтра я зроблю доповнення до посту.

Відео: Ранок. Студія гарного настрою

За деякими матеріалами, парк створювався в 1947 році і котлован під величезне водоймище рили японські військово-полонені, які в той час перебували в Узбекістане.Оні ж і виклали найстаріший і красивий театр опери і балету ім.Алішера Навойі.Сначала були висаджені прості, але довговічні деревья.А японським він став порівняно недавно, коли завезли багато екзотичних японських рослин і в пам`ять тих років надали парку японський дух, коли з`явилося гігантську кількість каменів. Споглядання каменів гарної форми і кольору, а також витончених рослин і композицій з ними призводять до заспокоєння і символічно налаштовує на прощення за все негативного. Хочеться після прогулянки такий починати щось створювати, творити. Все-таки краса повинна врятувати світ!

Доброю вам прогулянки.

dscn9522.jpg

Це дорога до парку, ми проходимо повз шикарного готельного та банківського комплексів, навколо якого теж багато рослинного дізайна.Пріятное місце.

dscn9523.jpg

dscn9524.jpg

При підході до парку починаються дивовижні зустрічі з різними птахами, які цілком ситно і затишно тут обітают.Детям-повна радість.

dscn9527.jpg

dscn9530.jpg

Ворота біля входу в парк оригінальні і прости.Резьба по дереву виконана дуже майстерно.

dscn9531.jpg

А це місце для проживання розкішних агав різного виду, зараз упорядковується і заново оформляється. Агави до речі вже викопані, а мої ще на вулиці.

dscn9532.jpg

А тут ми входимо на територію чайного японського будиночка.

dscn9533.jpg

dscn9534.jpg

Біля входу в чайний будиночок ось такий стилізований джерело води.Красіво.

dscn9535.jpg

З веранди чайного будиночка розташований ставок, в ньому влітку дуже багато золотий і красивою риби.Её все підгодовують і вона дуже виростає за літо.

dscn9536.jpg

dscn9537.jpg

dscn9538.jpg




dscn9540.jpg

dscn9544.jpg

З боку парку видно наша телевізійна вишка, далі розташований красивий аква парк.

Старі дерева дуже високі, але крони зараз виглядають нарядно-- осінь.

dscn9548.jpg

dscn9552.jpg

dscn9555.jpg

dscn9556.jpg

dscn9564 _-_ kopiya.jpg

dscn9566.jpg

dscn9567.jpg

dscn9560.jpg

Павичі і голуби біжать на зустріч, так вони нам довіряють.

dscn9579.jpg

dscn9586.jpg

А це деякі чагарники, які я просто не можу определіть.Девочкі допоможіть.

Рожеві приквітки восени теж прикраса куста.А уявіть, що все стане білим від цвітіння (навесні), напевно це чудо.

dscn9589.jpg

dscn9583.jpg

dscn9592.jpg



Ця я року до смаку - бяришнік, але ми не зрозуміли що це.

dscn9581.jpg

dscn9596.jpg

dscn9599.jpg

dscn9603.jpg

Ліана, так стара і потужна, що стала твором іскусств.Вьется на дуже велику висоту, листочки ще видно знизу.

Вам не знайомі ці рослини? Навесні, звичайно, ми знову пройдемо і розпитаємо працівників, але в основному вони не знают.Только обслуговують парк.

dscn9608.jpg

dscn9610.jpg

Біля ставка маса ірисів ставкових, красиві злаки, а також цілий водойму з лататтям, вони на сплячці.

dscn9613.jpg

dscn9616.jpg

dscn9619.jpg

dscn9624.jpg

dscn9628.jpg

dscn9629.jpg

dscn9631.jpg

dscn9639.jpg

dscn9640.jpg

dscn9643.jpg

dscn9647.jpg

dscn9649.jpg

dscn9651.jpg

Ця рослина начебто Адам дерева, але в той же час незнакомо.Вот скільки вопросов.Может катальпа? Подивлюсь в мережі і напишу.

dscn9653.jpg

dscn9656.jpg

dscn9660.jpg

dscn9665.jpg

dscn9671.jpg

dscn9672.jpg

dscn9675.jpg

Юккі у нас, як смітна трава.Всюду растут.І цвітуть і пахнуть.

dscn9673.jpg

dscn9676.jpg

Плющами повитий весь сад.

Ось такі зарості барвінку кругом всій території, навіть одну квіточку знайшли.

dscn9679.jpg

Японська айва теж збилася з курсу і розцвів гарний квіточку.

dscn9680.jpg

dscn9682.jpg

dscn9683.jpg

dscn9690.jpg

dscn9691.jpg

dscn9693.jpg

dscn9702.jpg

Відео: Японія. 1) Пізня сакура «Черрі» саду Сіндзюку

dscn9705.jpg

dscn9707.jpg

dscn9710.jpg

dscn9714.jpg

dscn9718.jpg

dscn9720.jpg

Річка Анхор поблизу території японського саду.

dscn9723.jpg

dscn9724.jpg

До зустрічі, всіх люблю Василя.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже