Гортензія біла чудесне мереживо в вашому саду

Відео: Зроби сама

Гортензія біла дуже красива рослина я б навіть сказала, що заворожує при першому погляді на неї. Побачивши у знайомих цю красу, теж вирішила купити і посадити на своїй ділянці. Забігаючи вперед, можу сказати, що дуже намучиться з нею через недосвідченість, була маленька і завжди в зиму йшла дуже слабенька щороку відростало нові. Не як не могла зрозуміти, що ж я роблю не так. Багато прочитала книг для того що б правильно вирощувати і все ж знайшла причину що я робила не так і тепер вона у мене дуже велика і красиво цвіте.
Тепер хочу з вами, поділиться своїм досвідом і розповісти.

Як потрібно правильно вирощувати гортензію білу

Для початку потрібно визначитися з вибором місця, де Ви її будете висаджувати. Це може бути куточок біля вашої літньої тераси або ж непримітний куточок в саду, який пожвавить і прикрасить це чудове мереживо квітів.

Далі грунт повинен бути дуже родюча і пухка добра ознака для гортензії білої, якщо в грунті є дощові черв`яки ось саме в такому грунті вона себе буде почувати відмінно. Якщо на цій ділянці півтінь не хвилюйтеся, гортензія біла росте і в затінених місцях квіти будуть трохи дрібніше, але сама гортензія від цього сильно не постраждає.




Ямку потрібно викопувати для посадки, так що рослина була трохи поглиблено, це врятує її від пересихання грунту при сильну засуху. Ще за такою методикою за рослиною легше доглядати удобрювати поливати і розпушувати грунт навколо куща. Так як я її висаджую в контейнері, який щорічно збільшую в розмірі.
Потім, коли настає похолодання і очікуються вже заморозки, я виймаю контейнер із землі і заношу в будинок, даю їй отцвесті, а потім пересаджую її у велику ємність. І відправляю на зберігання в підвал до весни. Врахуйте, що в підвалі не повинно бути дуже холодно і сиро це погубить кущ. Оптимальна температура, при якій гортензія буде себе добре відчувати і відмінно перезимує це 5-7 градусів.

Як правильно доглядати за гортензією в зимовий час

- оглядати рослини на наявності гризунів не допускайте того що б вони пошкодили рослина

- зволожуйте грунт в горщику, не даючи їй пересихати

- якщо на горщику або стеблах рослини з`явилася цвіль, обробіть все препаратом «Максим» або слабким розчином марганцівки

- з середини лютого виставляєте горщик з рослиною на сонячне місце

- в травні можна знову гортензію білу висаджувати у відкритий грунт

Як бачите догляд не зовсім простий але це того варто. Так як зрізані квіти гортензії білої будуть прекрасним подарунком на будь-яке торжество. Вирощують цю красу і милуйтеся нею на своїй ділянці. Можна експериментувати з фарбами і групувати їх це взагалі розкішно виглядає. Рекомендую дуже, посадіть і не пошкодуєте.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже