Декорування: ідеї з японії

Декорування: ідеї з Японії

Єдиною можливістю впоратися з тим хаосом, який виникає у зв`язку з необхідністю врахувати традиції святкування Різдва по-японськи є естетика японського wabi-sabi. Даний напрямок в японському мистецтві - це сувора і спокійна краса, якою виражено настрій духовного усамітнення Дзен-буддійської філософії. Воно полягає в умінні знайти красу в скороминущість і недосконалість, яке прагне встановити простий і скромний стиль життя, налаштований на гармонію з природою.

Відео: ВЕСНЯНИЙ ОНОВЛЕННЯ КВАРТИРИ | ПРОДОВЖУЄМО декорований будинок | КУПІВЛІ в IKEA | ІДЕЇ ДЛЯ ДОМУ NIKKOKO8

Книга японського дизайнера стиліста - рослинники Сатоши Кавамото SATOSHI satie KAWAMOTO «Прикраса рослинами. Мистецтво використання рослин для перетворення Вашого будинку »змушує по-новому поглянути на багато щорічні традиції прикраси.

Кавамото належить мережа магазинів садового дизайну, яка називається «Зелені Пальці», надихаюча покупців на зміни навколишнього середовища за допомогою озеленення. Ці ідеї можуть змінити і Ваше життя і будинок.

Відео: ІДЕЇ ДЛЯ ДОМУ / БЮДЖЕТНИЙ ДЕКОР




На перший погляд його ідеї прикраси інтер`єру здаються складними, дуже далекими від традицій мінімалізму, який асоціюється з японськими садовими традиціями. Він же стверджує, що це його власний стиль, на який впливають японські традиції.


Ось як в Японії може бути прикрашено до Різдва віконце. Чисто японський декор - лаконічно і підходить для дуже маленького приміщення.

Він використовує домашні рослини, сухі і консервовані квіти, сукуленти, епіфіти, штучні квіти і деревину. Кавамото розробляє дизайн інтер`єру для людей, у яких мало місця або досвіду рослинництва.



Кавамото захоплений красою рослин і змінами, які накладає на них час. Він включає в свої композиції випадкові естетично приємні об`єкти, іграшки, камінчики, контейнери, тканини і стружку.

Відео: Бізнес ідея з Японії: літаючі рослини на магнітах


Дизайнер Сатоши Кавамото, SATOSHI satie KAWAMOTO власною персоною

Йому подобається показувати рослини на сходах, в віконних рамах, на полицях, в кишенях з тканини і, крім того, він однаково любить показувати коріння, листя, стебла і квіти рослин.

Ця книга прояснила ідеї, які мене давно вже притягували, і надихнула на скромний і спокійний погляд на Різдвяні прикраси. Не викликаючи на мою бідну ялинку жаху щорічного вилучення і проігнорувавши крики «Це що новорічна ялинка?» Я купила у пляжного бродяги-збирача Мартіна Паманта дерево з морських уламків, прикрашене скельцями з моря.


Прикраса будинку японського дизайнера Сатоши Кавамото

Відео: Декор з джуту Джутові вироби Ідеї прикраси і декору

Я намеривался проігнорувати ще кілька Різдвяних традицій. Я прикрасила свою гірлянду з пресованих листя віночками з штучних сукулентів, які щасливо зростають у моху серед інших сукулентів на моєму парадному вході. Я поставила свічку в кільце зі справжніх сукулентів, зростаючих в кільці-оазисі, поглибленому кишені для рослин в піні.

Моє маленьке вікно стало прекрасної рамою для маленького деревця в контейнері з кори і мерехтливих свічок. Віконце я прикрасила гілками евкаліпта з саду моїх сусідів.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже