Троянди кущові і мій догляд за ними

Троянди примхливі і ніжні в своїх бутонах, деякі взагалі не люблять, коли навколо них метушаться - вони як люди. Хочу показати вам свої троянди кущові - менш стійкі до суворих зим, їх у мене багато, даний різнобарв`я: від яскраво-жовтих до блідо-рожевих.

Відео: Мій розарій в цвіту! Все про троянди. Догляд за трояндами. Як вирощувати троянди

жовта троянда

Жовтої троянді вже багато років, посадила ще в радянську епоху. На зиму вкриваю хвойним гіллям.

Червона троянда кущова

Друга троянда така ж вікова, це червона троянда кущова.

Квітка червоної троянди - краси незвичайної, за розміром великий і стійкий до морозів. Але при цьому вкривати на зиму його необхідно, так як сніжний покрив іноді буває недостатній.




Всі інші троянди - а їх досить багато - ростуть вже з голландських саджанців. Пробувала купувати з місцевого розплідника, з трьох прижилася лише одна, і то на наступний рік зачахла.

Перший рік цвітіння голландської троянди

На фото червона голландська - перший рік цвітіння.

Роза червона голландська

Троянди голландські вимагають до себе більше уваги, потрібно правильно обрізати, тоді вони будуть радувати вас своїми квітами.

Дбайливий догляд за трояндами в чому визначить її подальший розвиток, зростання і цвітіння.

Всі троянди у мене оточують місце відпочинку сім`ї, тому я маю хороший підхід до кожного куща. Удобрюють їх три рази за сезон. Навесні - до цвітіння, коли цвітуть два рази. Купую навесні готове добриво спеціально для троянд, а влітку заливаю скошену траву водою, наполягаю і такою водою поливаю, виходить літрова банка на лійку.

Найбільше троянді докучає попелиця. Кілька років тому знайшла хороший спосіб від неї позбавитися. Купую шампунь для кішок або собак від бліх, розводжу в одному літрі води столову ложку шампуню і обприскую троянди. І трояндам добре, і тля зникає моментально.

Всі троянди у мене ростуть на відкритому сонячному місці, так як тінь не особливо любить. Землю особливо не готую, просто купую готову для посадки квітів, потім у відкритому грунті копаю яму і засинаю цією землею. У неї і саджу нову троянду.

Старі троянди ростуть довго на одному і тому ж місці, просто обрізаю старі пагони. Саджу троянди навесні, восени у нас вони не приживаються. Літо дає час добре вкоренитися трояндам. Відстань між трояндами - 40-50 см.

Це, мабуть, той квітка, який тішить в будь-який період цвітіння і бутоном і розпустилася чашкою квітки. А щоб не бачили її в`янення, швидко скидає пелюстки.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже