Подаруйте дитині сад!

Подаруйте дитині сад!

Коли ми будуємо сад, ми думаємо про себе. Про свою сімю. Про маленьких дітей.

Як створити сад для дитини? Як створити сад, який буде радувати його в 10 років і в 20 стане йому спогадом про любов батьків? Потрібно просто зануритися в світ класичного дитинства. Чи не продиктованого сьогоднішнім днем, а класичного щастя маленької людини. Давайте згадаємо, що в саду може бути радісним в дитинстві і нагадуванням про дитинство? Гойдалки на старому горісі, лавка за будинком? Дідом створена пісочниця?

Це ще не весь перелік.




Пропоную мінімальний набір. А ви доповнюйте його тим, що притаманне вашим дітям.

схованки

Сад для дитиниХто з вас не створював схованок і секретів? Я робила це так: розривала ямку, вкладала туди маргаритки (Чомусь саме білі і рожеві помпонні маргаритки росли в нашому дворі під ногами і знайти їх і заховати - було радісно), накривала квітки скельцем. І ... засипала землею. І тільки довіреним особам я показувала ці секретик. Знайти свій призабутий секрет було весело. А як я сміялася і раділа, якщо знаходила чужий секретик! Робимо проекцію в сад. У садових бетонних доріжках, в квітниках під мульчею - залиште дітям простір для творчості. Вони знайдуть, що туди заховати. Маленького солдатика, монетки, гудзики, кришки від пляшок, павука з пластика або ведмедика можна укласти на целофанову основу, щоб він не паскудився. І міняти, наповнення матиме право тільки він - господар схованки - ваша дитина. Поки не набридне і поки не забуде.

Небезпечні і страшні місця



Сад для дитиниЯ обов`язково ходила за бабусин сарай. Там було багато павутини і по ній повзали павуки. Звуки там здавалися приглушеними і повними неясних значень. На мене там могли впасти дошки, я могла вивозитися в вугіллі, і також щось таке там було ... про що мені бабуся не говорила, тільки натякала. Я пам`ятаю це і це важливе місце в її саду. Там росла стара, несмачна зливу. Вона була покрита страшним мохом, і в ній було дупло ... Навіщо я це згадую? Страшне місце - це дуже важливий для дитини елемент культури. зарості ожини, в яких, можливо хтось живе .... Місце за покосившимся сараєм. Чому діти люблять ходити в небезпечні і страшні місця? Запитайте себе. Згадайте. І зробіть їм такий куточок. Нехай там живе міф, створений дитиною разом з вами. Ви можете прикрасити такий куточок страшними масками, виготовленими зі сучків фігурками і опудалами. Відмінно буде виглядати лякало, одягнене в діряві, що розвіваються одягу не на городі, а в таємному, небезпечному і страшному в сутінках місці.

Дитяча колекція

Сад для дитиниНі, я не про клематисів і хостах. Я про місце, де можна зберігати свої скарби. Дача - дуже підходяще місце для фантазії. Навчіть його збирати корчі так, як він любить збирати пробочки і сувенірчики. Ви бачили дітей, що грають черепашками і камінчиками? Може, для них можна організувати виставковий майданчик? Хоч на кришці люка, хоч під обіднім столом, хоч на внутрішній стороні хвіртки. Дитина буде шанувати це місце і розуміти, що його колекція - цінність для вас і прикраса саду. Дитина стверджує себе через володіння речами, які можуть йому самому і не здаватися цінними. Але поодинці. Знайти ненавмисну радість - ось величезна удача для дитини. Він награється «штучкою» і позначить її в свою колекцію. Навчіть його колекціонувати, і він зацікавиться через кілька років вашими альпійці.

Відео: КИНДЕР МАШИНКА (подарунок дитині, синові, дитячий сад, школа, день народження, астрахань,

Будівництво «штабу» або свого будиночка

gt;Сад для дитиниКоли я була маленькою, у мене це називалося Халабуда. Халабуди супроводжували мене всюди. Вдома я робила їх з подушок, у дворі багатоповерхового будинку з обрізаних навесні гілок, а у бабусі - була найкраща халабуда. Тому що вона була сумішшю дикого куреня і домашнього начиння. Допоможіть дитині влаштувати собі халабуду. У ній він може думати, спати, приймати своїх гостей, їсти, пити і малювати. Головне - безпека. Безпека - це значить відсутність дорослих на території халабуди. У вас повинно бути правило - не садити в близькості від його халабуди рослин, за якими потрібно активно доглядати. Чи не тому що він їх помне і затопче. Ні. Тому що ви не повинні підглядати за його таємничої життям при прополюванні та поливі. Тому що там він воює, грає в свої сюжетні гри.

Відео: плаття дитині на випускний в дитячому саду

Сад для дитиниІ, нарешті, дитячий квітник. Дайте дитині 2 метри землі, скопати разом з ним, удобреному, в яку він зможе посіяти насіння і стежити, як ростуть його особисті квіточки або овочі. Він буде більше любити квасоля і морквину, якщо буде їх сам вирощувати. Він зрозуміє, що таке насіннячко і яка енергія прихована в ньому. Він навчиться відрізняти посаджене від бур`янів, поливати і копати, в загальному радіти.

Ну, подаруйте ж дитині сад !!!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже