В`юнкі троянди в моєму саду

Будь присадибна ділянка без цариці квітів здається порожнім. Я ж почала вирощувати троянду тому, що, як би це не звучало дивно, за нею простіше доглядати. Так, її потрібно обрізати і удобрювати, але все це робиш без особливої «наклонка» і, головне, в задоволення. Якщо все зробити правильно, то троянда, в тому числі і плетистая, буде радувати своєю красою.

Відео: ЧЕРВОНА плетистими РОЗА СПРАВЖНЯ КРАСУНЯ. Кучеряві троянди / climbing roses

Плетиста троянда малинового кольору

В умовах Російського клімату ростуть троянди майже всіх сортів, і хоча зими бувають часом суворі і, що найстрашніше, іноді безсніжні, але плетістиє кучеряве троянди прекрасно ростуть в наших садах.

Троянди відрізняються довгими пагонами до 3 м і вище, потребують опорах, яку вони досить швидко обплітають. Багато сортів троянди плетистой ростуть в саду ще з часів Радянського Союзу.

Досить невибаглива рослина, і, швидше за все, тому що вийшло воно шляхом різних схрещувань. Своєю красою вони радують аж до пізньої осені, оскільки утворення пагонів відбувається безперервно. Такі ж пишні квіти, як і кущових, різних забарвлень на тлі густої зеленого листя і велика кількість ніжних бутонів.

Відео: КВІТУЧА ДАЧА. ДИХАННЯ квітучих троянд У МОЄМУ САДУ

Які сорти кучерявих троянд прикрашають ваш сад?




На фото: біла троянда кучерява мелкоцветковая «Rambling Rector», зібраними в великі великі суцвіття, починає цвісти першої і дуже запашна, цвіте дуже буйно- на жаль, відцвітає вже в середині червня. Але якщо її садити окремим кущем і правильно обрізати, то вийде красивий кульку.

Біла троянда Rambling Rector

Посадила її ще на початку доріжки і обстригають раз в два роки, дозволяючи довгим гілкам свешиваться до землі, таким чином, виходить красиво і без цвітіння. Її запах розноситься по всій ділянці, а бджоли, які створюють такий приємний для вуха звук, збирають в сонячну погоду з прекрасної троянди нектар.

Відео: ЧАЙНА РОЗА. МОЇ в`юнкі троянди НАВЕСНІ



Сильна плетистая крупноквіткова, рясно квітуча яскравим червоно-малиновим кольором ( «Flammentanz») придбана була кілька років тому. Тривалість цвітіння може становити більше 30-35 днів - одноразово! Мабуть, рівних немає донині.

Роза червоно-малинова Flammentanz

Третій сорт плетистой троянди - це чайна троянда. Її я пустила на звичайну сітку-рабицю, і вона піднімається врівень зі сливою. Виходить дуже красива стіна з троянди вище людського зросту.

Чайна плетистая троянда

У минулому році я придбала два куща плентаються троянд - голландських. Але вони ще маленькі і, на жаль, не цвіли. Хочу відновити переплетення з білих, малинових і червоних троянд. Будинок увивають троянди і виноград, і від цього він здається затишним все літо і виливає ніжний аромат.

За всі роки існування саду - а це понад тридцять років - один раз в сувору зиму вимерзла троянда малинова, але не повністю, і знову дала навесні пагони. А так вона - упереміш з білою трояндою - оплетала всю веранду будинку. Цвіли вони по черзі.

Багато на зиму вкривають в`юнкі троянди, я цього не роблю - занадто великі пагони і знімати їх нереально. Будь-яка плетистая троянда дуже колюча.

Роза плетистих


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже