"Флокси: такі прості і такі красиві!"

Ну, хто з нас не знає ці квіти? Це щось з дитинства, щось далеке і таке близьке серцю! Ось сама навіть не знаю, чому)).
У нас в саду завжди були флокси. Вони не вибагливі, ростуть практично скрізь, де посадиш. Вони красиві, ароматні і при всій простоті дуже витончені.
Мої улюблені флокси - білі. Хоча крім білих у мене ростуть ще 3-4 кольору, в тому числі, двоколірні (Всередині білі, а краю рожеві або навпаки ..).
Сьогодні я Вам хочу показати не просто флокси, а флокси під покровом літньої серпневої ночі.

флокси

Ось дивлюся зараз на фото і прямо відчуваю їх аромат)). Як довго флокси ростуть? Так мені здається, все літо. Правда. І навіть половину осені. Може, я помиляюся, на по моєму, вони цвітуть дуже довго)).
Квіти такі ніжні, ніби з атласу зроблені ...

флокси




Чому саме в темряві фоткала? Не знаю, напевно, надихнулася їх ароматом і не змогла почекати до ранку))).
До речі, ці квіти мають властивість «розвалюватися». Вони досить високі і гнучкі, тому, особливо після дощу, буквально лежать на землі. Щоб такого не було, ми робимо кругові підпірки. Можна дерев`яні, а можна просто бічёвкой зав`язати. Тоді все квіти будуть в одному букеті і не будуть лежати на землі після зливи =)

флокси

Навіть нічний метелик в кадр потрапила)). А десь в глибині видніється рожевий флокс. Теж дуже гарний.
Ще був такий цікавий випадок з флоксами. Одного разу мама побачила дивна комаха, що збирає з флоксів нектар. Довжиною приблизно 2 см, волохате, як джміль, сіре, АЛЕ: з довгим хоботком, як у колібрі. До сих пір не знаємо, хто це))
Ну, і остання фотка крупним планом ...

флокс

До речі, в перекладі з грецького «флокс» означає «полум`я».
А Ви побачили тут полум`я? =)
Ось ще яку фотку знайшла:

флокс


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже