"Квітка - серпанок ця неповторна астільба!"

І знову здрастуйте!
Я Вам ще не набридла? Тоді зустрічайте ще одну мешканку нашого саду - астильбу!
Обожнюю цю квітку! Якщо він у Вас ще не росте, обов`язково посадіть! І садити його потрібно купкою, поодинці вони не такі красиві. А коли купкою, це просто непередаваний захват! На жаль, знайшла у себе тільки одну фотографію цієї квітки:

астільба

Ще у нас росли біла і червона астільба, але вони чомусь зникли ((. Якщо хто що-небудь знає, може підкажете ... Мама ніяк не може зрозуміти, чому вони пропали. Посаджені були в тому ж місці, що і ця. В Загалом, самі не зрозуміли, чому вони зникли)).
Розмножуються астильби, до речі кажучи, і насінням, і корінцями. Насіння дуже дрібні, прочитала зараз, що в одному грамі плодів (маленьких коробочок) міститься до 20 тис. Насінин.
Покажу Вам, які ще бувають астильби. Може, подивіться і теж захочете собі такі)).

астільба

Існує величезна кількість видів, різновидів ... Краси вони все невимовної. Втім, як і всі квіти =)
І так, забула сказати: це багаторічна рослина.
Взагалі астильби ростуть і в дикому вигляді в деяких країнах. І уявляєте, висота деяких рослин може досягати 2-х метрів! Не знаю, як Ви, а я б хотіла таку гайок собі на ділянку:

астільба

Це декоративна рослина відмінно вписується в будь-які композиції. До того ж, воно добре росте в тіні. У Китаї астільба взагалі в лісі росте)).
Цвітуть вони довго. Деякі види - з червня по вересень.
Хочу все ж спробувати ще раз посадити інші кольори. Дуже вже вони мені подобаються.
А Вам? =)


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже