Лилейник з кримська

Квіточка з особливою, трохи сумною історією. У нас в Кримську живуть друзі і ми частенько відвідуємо їх, природа там красива: ліси, гірські річки.

Лилейник з Кримська

Минулого літа якраз напередодні повені ми були у них проїздом, ненадовго і разом закуповували продукти на вечерю. Недалеко від магазину старенька розклала на тротуарі газетку і продавала щось, мені здалеку спочатку здалося ананаси, але потім розгледіла - це квіти. Природно, я відразу кинулася до неї. Вона продавала лілейники, правда, назва сорту не знала, але сказала, що квітка казково красивий. Чесно кажучи, купила їх не заради краси, а щоб бабуся не стояла на спеці, а пішла додому. Ну ось, увечері ми поїхали, а вночі там все і сталося. Тепер, дивлячись на квітку, мимоволі з сумом думаю, а чи жива та бабуся? Тепер і колір його мені здається якимось траурним ...
Будинок, вірніше, колишній будинок наших друзів

У друзів будинок практично розвалився, добре, що вціліли всі!

город




Ось так виглядав город, перш доглянутий і чистенький.

там Ока

А в гаражі ще і Волга ...

Дивом уцілів!

Дивом уцілів півень, мокрий, але все одно співає!

Допомога

Ми живемо бідно, але відразу зібрали все, що змогли, машину (у нас тоді жигулі 12 були) повністю завантажили водою питної, молоком, хлібом, свічками, ну всім найнеобхіднішим і чоловік відразу помчав до друзів.



Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже