Кампсис - дивовижна ліана!

Відео: Камспсіс-дивовижна ліана !!! Ізраїль

Знаєте, мені навіть нема з чим порівняти життєстійкість, невибагливість і витривалість цієї рослини!

квітка кампсис

Мабуть, лише незнищенний пирій може скласти йому конкуренцію за цими якостями. Тому кампсис (Campsis) можуть сміливо садити початківці квітникарі, цю ліану навіть цілеспрямовано не так легко вапна! Я вже багато разів згадувала, що влітку у нас стоїть неймовірна спека і посуха, але Капсіс все одно! Жоден листочок НЕ засох, цвіте, не перестаючи, з червня по вересень! За кілька років на цій ліані не було помічено жодного шкідника, захворювання також обходять її стороною!

Кампсис - дивовижна ліана!




Не знаю, як там за правилами, а у мене кампсис зростає сам по собі. Я посадила його, полила і все, решта відбувається автоматично. На зиму я його не вкриваю, восени обов`язково проводжу обрізку, інакше він заплете всю вулицю. Одного разу, просто з цікавості, виміряла довжину втечі цього року. 7 метрів!

Сезонний приріст!

Правда, є у нього і мінус. Кампсис приголомшливо красивий, від витонченої листя - до ніжних квітів, тому я дуже здивувалася, коли знайома сама раптом запропонувала мені відразу кілька відростків. Причину такої щедрості я зрозуміла дуже швидко - ця ліана дуже агресивна, дає численну кореневу поросль, яка росте, як на дріжджах. Однак, це не привід відмовлятися від такої краси! Я просто пересадила кампсис в вузенький простінок між стіною гаража і сусідським парканом. Там поросли розгулятися особливо ніде, хоча іноді вона вискакує в 10-12 метрах від материнської рослини!

Насіннєва коробочка-стручок

Відео: Ліана Кампсис Фото

Бачила в інтернеті фото кампсис з жовтими і рожевими квітами. Яка краса! Купила б собі обов`язково, але зупиняє все та ж коренева поросль. Може, є сорти, які не дають її? Мене цікавить кампсис саме з жовтими і рожевими квітками. Якщо хто знає, підкажіть, буду дуже вдячна!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже