Весняна пересадка півоній: якщо не можна, але дуже хочеться

Відео: великий член якщо не можна, але дуже хочеться, то можна. Канал заповнюється відео про секс жівотних.Разлічние нестандартні ..

Півонії рекомендують пересаджувати й ділити восени. Навесні їх чіпати не радять. Та й взагалі, в перші три-чотири роки після посадки вважається вкрай небажаним рослини турбувати: чим менше пересаджують півонія, тим краще він росте. Але, як відомо, з будь-якого правила є винятки, і бувають ситуації, коли рекомендації доводиться порушувати.

паростки півоній

З півоніями у мене так і вийшло. По-перше, з чотирьох виявлених в новому саду кущів три безнадійно заросли бур`янами. Восени цих нещасних взагалі було не видно в траве- два куща я побачила, коли намагалася трохи прибратися уздовж стежки, а на третій взагалі випадково натрапила лише навесні.

зарослий півонія




Намагатися прополоти - абсолютно безглуздо. Тим більше, посаджені вони виявилися в низині, де після танення снігу стояла вода, а півонії весняного затоплення категорично не люблять. Словом, один кущ я насилу вирвала з тісних обіймів кропиви і яглиці, а три вирішила все ж пересаджувати.
По-друге, стояли у мене з минулого року покупні кореневища сортових півоній. Які, до речі, продають зазвичай теж навесні, а не восени. Так ось, минулої весни я їх і купила, посадила - а до осені затіяла переїзд. Викопати щось викопала (порушивши одне з правил: не турбувати в перші три роки), а садити нікуди: там, де місце для них призначений, ще йшло будівництво. Так і зимували вони у мене в підвалі.

Відео: Найбільший член на світлі. якщо не можна, але дуже хочеться, то можна. Канал заповнюється відео про секс жівотних.Разлічние нестандартні ..

Паростки півонії в горщику



Навесні мої піони почали рости задовго до того, як відтанула грунт. Хоч в підвалі темно і холодно, їм це не завадило. Так що відкладати посадку вже було нікуди ...
Взагалі, якщо вже виникла необхідність пересадити півонії навесні, бажано зробити це якомога раніше. Чим пізніше будуть викопані корнеклубні, тим більше травматичною для рослини виявиться процедура.
Іноді при викопуванні частини куща відокремлюються, особливо якщо кореневище велике і розгалужене. Рекомендується, щоб у деленки було не менше 2 - 3 нирок. Це, звичайно, оптимально, але траплялося мені садити і зовсім невеликі деленки з однієї-єдиної ниркою. Так, розвиваються вони довше, але виживають. Тому якщо раптом такий шматочок обламався, його потрібно просто дуже акуратно посадити і добре за ним доглядати - з часом з нього теж виросте великий кущ.

Відео: Як правильно садити і доглядати за ялицею

деленки півонії

В цілому, що стосується технології, весняна посадка півоній мало чим відрізняється від осінньої. Оскільки півонія на одному місці буде рости довго, потрібно подбати про його харчуванні. На жаль, у мене компост поки не готовий, тому в кожну посадкову яму я вносила органо-мінеральне добриво Гумі-Весняний, призначене саме для весняної посадки рослин і їх підгодівлі. Добриво присипала грунтом, щоб не обпекти кореневища, і акуратно завадила в яму корнеклубні.
Важливі тут два нюанси. Перше: оптимальною вважається така глибина посадки, щоб нирки були заглиблені в грунт на 5 см на важких і на 7 см на легких ґрунтах. Якщо сильно заглибити кореневища, півонія може погано розвиватися і не цвісти. Якщо посадити занадто дрібно - постраждати взимку від холоду.
Друге: землю після посадки потрібно ущільнити, але робити це слід дуже акуратно. Ні в якому разі не втоптують її ногами - так легко пошкодити нирки. Дбайливо обминали грунт навколо рослини, потім добре поливаємо, і якщо грунт просів - підсипає ще.
Вважається, що півонії весняної посадки на рік відстають від тих, що пересідають восени. Але коли ситуація змушує, з цим доводиться просто змиритися. А при хорошому догляді (своєчасних поливах, підгодівлі, прополці) ніяких проблем з приживлюваністю весняних посадок півоній не виникає.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже