Діхондра

16784649475730f46d299030.25488530

«Мені подарували пакетик насіння« Діхондра - Сріблястий водоспад ». А рекомендацій на ньому немає. Підкажіть, як вирощувати рослину? »

Діхондра срібляста «Срібний водоспад» (Dichondra argentea «Silver Falls») - одне з кращих декоративнолистних рослин для підвісних кашпо. Свою назву вона отримала за гарні листи сріблястого кольору.

Невибаглива. У відкритому грунті добре росте як на сонці, так і в півтіні. Квітки невеликі, лілового кольору, з`являються з травня по серпень. До грунтів невимоглива. Однак краще росте на суглинних і супіщаних. Віддає перевагу грунт з нейтральною реакцією (рН 7).

Для присадибної ділянки підійде як грунтопокривна рослина, за яким можна навіть ходити, але обережно.

Діхондра

Добре розмножується насінням і живцями. Насіння краще висівати в кінці зими-початку весни. Бажано, щоб земляна суміш для вирощування насіння була легкою, пухкої з додаванням великої кількості піску. Сходи з`являються протягом двох тижнів.

Діхондра

Підросли рослини можна висаджувати у відкритий грунт в квітні-травні. Оскільки Діхондра зростає не дуже швидко, її краще вирощувати як багаторічна рослина. Восени її слід внести в приміщення, а навесні знову висадити у відкритий грунт. Зимівля повинна бути світлою і прохолодною з рідкісним поливом.




Навесні Діхондра можна легко розмножити стебловими живцями, взятими з перезимувало в приміщенні рослини.

Діхондра

Минулої весни мені вдалося придбати пакетик насіння Діхондра сорти Срібний водоспад (Silver Fals).

Відео: Діхондра ампельная насінням

Для їх посіву використовувала суміш городньої землі з перегноєм і грунтом для сенполій. Насіння розклала на зволожену поверхню, сбризнулі розчином Епін, злегка присипала землею, рівномірно розсіявши її ситом.



Посіви вкрила плівкою і поставила проростати в теплій кімнаті. На початку березня (це було на шостий день) здалися паростки. Підросли 4 сеянца пересадила (по два) в великі 6-літрові вазони.

Діхондра

В середині літа Діхондра була вже досить декоративна. Тонкі гнучкі розгалужені пагони котилися вниз, досягаючи майже метрової довжини. Ніжно-опушені листочки і пагони не тільки відливали м`яким шовковистим сріблясто-сірим блиском, але і на дотик теж шовковисте.

Відео: Діхондра (DICHONDRA) сем. в`юнкові

Діхондра росла на відкритому сонячному місці, стійко витримуючи дощ, вітер і пекучу спеку. Іноді грунт в вазо-нах пересихала, але ознак пригнічення рослин я не спостерігала. Підгодовуючи інші рослини, що не залишала без уваги і Діхондра. Їй перепадали і органічні добрива, і «Кеміра-люкс».

Діхондра

Поливала Діхондра тільки теплою, зігрітій на сонці водою. На початку осені, коли трохи похолодало, обприскала рослини розчином циркону. Як я зрозуміла, Діхондра досить невибаглива, може пристосовуватися до умов, що значно відрізняється від тих, в яких вона росте на батьківщині.

Сріблясто-сірий завісу Діхондра добре декорує огорожа, створюючи красивий фон для інших рослин. Пагони рослини, торкаючись землі, легко вкорінюються. А це значить, його можна використовувати, як почвопокровноє.

До кінця вересня довжина пагонів рослини досягала вже 120 см. З настанням холодних ночей вазони з Діхондра занесла в будинок. Листя рослин періодично обприскую, щоб вона легше переносила сухість повітря.

Діхондра

Насіння Діхондра утворює мало. Непомітні маленькі квіточки, приховані в пазухах листків, ймовірно, погано запилюються. Щоб зібрати хоча б незначна кількість, яке все ж утворилося, під рослину я підстелила папір, куди насіння, дозріваючи, опадали.

Срібляста Діхондра успішно витримала перше випробування в моєму саду, непогано зимує в кімнаті, а значить, є надія на її довгострокову «прописку».


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже