Дельфініум російський розмір

Дельфініум Русский размер

Дельфініум однорічний я відкрила для себе в минулому році і тепер, думаю, що він оселився в моєму палісаднику надовго. Насіння сорту Російський розмір виявилися дуже вдалим придбанням. Дельфініум вразив не тільки своїм рясним і тривалим цвітінням чарівними махровими яскраво-рожевими, в смужку квітками із зеленою серединкою, але і дуже красивими різьбленими темно-зеленим листям. А також своєю невибагливістю. Цвіте однаково добре як на сонці, так і в півтіні.

Відео: Російський Розмір-Лети (Мікс)

При посіві у відкритий грунт в травні все однорічні дельфиниуми цвітуть з початку липня до жовтня. Можна висівати їх насіння в березні на розсаду з подальшою перевалкою в грунт, а також під зиму в жовтні у відкритий грунт на постійне місце.




Я сіяла дельфініум в кінці березня по одному насіння в стаканчик (всього сім штук), тому що рекомендують висівати насіння відразу на постійне місце у відкритий грунт (дельфініум не переносить порушення кореневої системи). Кожен стаканчик накрила прозорою плівкою, закріпивши її гумкою. Через два тижні зійшли п`ять рослин. В середині травня вже підросли дельфиниуми акуратно висадила в грунт методом перевалки. Вони швидко пішли в ріст і на початку червня зацвіли.

Відео: Русский размер-ЗНАЄШ

дельфініум російський розмір

Яке ж було моє здивування, коли дельфініум «червоний» виявився зовсім не червоним, а темно-рожевим з смужками більш світлого тону. Гіллясті кущики виросли до 60 см заввишки, хоча при дотриманні рекомендацій, зазначених на пакетику, можна було домогтися 120-сантиметрового зростання, але це не було метою. Хотілося побачити незвичайну для дельфиниума червоне забарвлення, чого не вийшло. Зате вирощування дельфиниума однорічного через розсаду дало більш раннє цвітіння на цілий місяць.

Відео: Русский размер - Ангел дня

дельфініум російський розмір

До родючості ґрунту рослини не вимогливі, важливий хороший дренаж. Добре виглядає дельфініум в посадках на клумбах, рабатках. Відстань між рослинами - 20-40 см. Висота рослин в залежності від сорту коливається від 25 до 120 см.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже