Грошове дерево з листочка

Взагалі я як величезний любитель і шанувальник пальм, ніколи не звертала своєї уваги, і навіть не думала вирощувати грошове дерево, так як я більший прихильник високих і розлогих квітів, а не настільних визнав. Але так вийшло, що навіть не думаючи про це я стала володарем такого квітки як грошове дерево, і скажу вам більше виростила цю квітку сама з маленького паростка, а точніше з листочка.

Листочок цей спеціально додому до себе я не несла. Просто напросто вийшла чиста випадковість по якій, я мабуть зачепила сумкою в кабінеті нотаріуса квітка і листочок грошового дерева впав мені прямо в сумку. Виявила листок я через 2 дні після цієї події, і просто прийнявши за хорошу прикмету (що листя грошового дерева самі сипляться мені в сумку) вирішила не викидати листок а втикнуть його в землю під свою величезну кітайсткую троянду.

Розу я поливала у міру потреби а разом з нею води діставалося і цього листочку. Він як не дивно на той момент для мене не сох, що не млявий і я просто не звертала особливої моменту на нього не чіпаючи і не турбуючи. Але яке ж було моє здивування, коли приблизно через місяць-півтора листочок не тільки не зів`яв, а й дав маленькі додаткові яскраво-зелені намистинки біля себе. Ці намистинки були ні чим іншим як молоденькими свіженькими листочками.


Позбутися від цих паростків я ніяк не могла, адже маленький листочок дійсно всіма силами боровся за своє життя і вижив після таких випробувань (два дня в сумці, проростання в землі, а не в воді і взагалі неналежний догляд), того ж позбавлятися від грошового дерева , яке всіма силами намагається рости саме в тебе не дуже хотілося, так як в прикмету про гроші і грошове дерево я все ж схильна вірити. Так що трохи почекавши, поки зміцніють молоденькі листочки я пересадила рослина в окремий горщик з добрим ґрунтом і підібрала йому правильне добриво.

Зараз моє грошове дерево досить швидко зростає, дає ось такі милі нові листочки буквально раз в два тижні, так що ви розумієте, що швидкість росту у нього досить не маленька.

Ну і як видно на наступній фотографії квітка відчуває себе прекрасно, радує мене своїми товстими соковитими листям, в яких я побачила красу цієї рослини, на яку раніше і зовсім не звертала уваги, а точніше просто її не помічала.

Скоро (приблизно через місяць) для свого дерева я планую пересадку, сподіваюся вона йому сподобається і квітка з ще більшою силою візьме хід в зростанні, а разом з ним по прикметі і мої фінанси.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже