Про рослинах з особистого досвіду квітникарів-аматорів

Відео: Квіткові історії. декабрист

Вирощування кавунів в Білорусі
Багато городників, хочуть знати про вирощування кавунів на своїх земельних ділянках якомога більше. Тому багато хто намагається вирощувати кавуни, але не у всіх це виходить на практиці. Досвідом ділиться фермер Володимир Кропивка з Білорусі.
Туласі, або базилік священний круглий рік
Я дуже люблю всякі пряні трави. Але перевагу віддаю базиліку, які багато знають і цінують. А сьогодні я хочу розповісти про один з незвичайних сортів цього чудового рослини. В який я просто закохалася і вирощую його зараз практично круглий рік ...
Вирощування лимона в домашніх умовах
Перший маленький держак від лимона сорти «Павловський» з`явився в нашому домі десять років тому. Зі мною поділився знайомий квітникар-любитель, за що я вдячна йому до цих пір ...
Естрагон - вирощування
Кілька років тому я вирішила виростити на своїй ділянці естрагон. У квітні, купивши насіння в магазині, висадила їх у стаканчики для розсади. Грунт взяла покупної. Умови для схожості і зростання були стандартні - як і для будь-якої іншої розсади ...
Сад своїми руками
Я все життя мріяла про красивому саду. Але щоб мати сад, перш за все потрібен власний ділянку. Мрія моя здійснилася, коли ми з чоловіком, вже будучи на пенсії, купили будинок в селі. При будинку - 32 сотки землі. Спочатку думали, що не впораємося, але з часом все владналося ...
Чому мирт скидає листя?
Років шість тому восени я купила мирт. Прочитала про нього в книжках про квіти. Пересадила в горщик більшого розміру, і мирт випустив нові листочки. Бризкала його кожен день, від протягів оберігала ...
Маленькі секрети вирощування нарцисів
Колись, побачивши на обкладинці журналу фото весняних заростей нарцисів і тюльпанів в Голландії, я подумала, що якщо намалювати мрію, то вона буде виглядати саме як це буйство фарб і ніжності ...
троянди флорибунда
Ця троянда відразу вразила мене многоцветьем і яскравістю. Кущ був усипаний квітками, зібраними в кисті по 15 і більше штук, які від жовтих бутонів з червоними мазками переходили в яскраво-рожеві, потім в малинові напівмахрові квітки. І все це відразу - просто карнавал якийсь ...
Індійський лук: лікувальні властивості, застосування, догляд
У цибулині індійського лука, його листі (найбільш багаті біологічними речовинами великі м`ясисті листя) і навіть в квіткових стрілках міститься багато слизу, яка і обумовлює ліковані властивості рослини. На основі цієї сировини роблять відвари, настої і мазі, що володіють швидким лікувальним ефектом ...

Відео: Карликові рослини полонили квітникарів-аматорів






сторінка 1 2 3


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже