Домашній город

Відео: Полуниця на гідропоніці, домашній город




шпинат
Сходи шпинату з`являються через 4-5 днів. Весняних заморозків вони абсолютно не бояться і догляду майже ніякого не вимагають. Тільки грядки потрібно поливати частіше (в спеку щодня) і рихлити міжряддя. Будь-яких шкідників на шпинаті не спостерігав.
Листовий салат на підвіконні
Для того, щоб виростити вдома салат, необхідно врахувати ряд особливостей. А саме: купуючи насіння, ви повинні упевнитися, що даний сорт не холодостійкий, інакше, вирощуючи даний сорт в кімнатних умовах, ви отримаєте наступне - ваш салат буде витягуватися і буде кволим.
Селера на підвіконні
Для вигонки селери в домашніх умовах, на вікні, можна використовувати всі різновиди селери: листовий, стебловий і коренеплідний. Восени і взимку краще брати для дорощування селера черешковий, використовуючи в їжу і листя, і черешки.
Діжкові: мобільний город
Грядок на ділянці немає, а свіжі овочі і зелень завжди на столі? Це цілком реально, якщо томати, перець, пряні трави і навіть садову суницю вирощувати в симпатичних горщиках на підвіконні, балконі або терасі ...
Овочі на підвіконня: зелень, баклажани, суниця
У магазинах зелень можна купити цілий рік, але яка вона? Без запаху, не хрусткими, а то і зовсім зів`яла. Ні вже, я краще буду вирощувати зелень на підвіконні, що і вам раджу ...
Петрушка на балконі, грядці, у вазі
Здається, годі й шукати більш російської прянощі, ніж петрушка. Але ж ні, і вона туди ж, вірніше звідти ж - із Середземномор`я родом. В Іспанії, Італії, на півдні Франції цю симпатичну пряну травичку можна зустріти зростаючої по лісах-лугах ...
Пристрій альпінарію з пряних трав своїми руками
Жарт голландського письменника Зонневелд, що його країні не вистачає гір, обернулася створенням альпінарію висотою 2 км! Спробуємо розібратися, як створити альпінарій на своїй присадибній ділянці і ...
Вирощування перцю в домашніх умовах
Я виростила дуже багато квітів з насіння: кроссандру, цикламени, аспарагуси, Жакаранда, катарантус, абутілон. Але сьогодні хочу поділитися своїм досвідом вирощування кімнатного перцю. Два роки тому я висіяла насіння, а тепер ...
Вирощуємо зелена цибуля на підвіконні!
Навесні організм особливо чутливий до нестачі вітамінів. Тому багато людей вважають за краще вирощувати овочі у себе на підвіконні. Зокрема, давайте розберемося, як це можна зробити, на прикладі зеленої цибулі.
Огірки на підвіконні: вирощування і догляд
Я живу в приватному будинку, так що город свій у мене є. Але зелень і розсаду для овочів я вирощую не на вулиці, а в кімнатних умовах. Так все і росте швидше, і від примх природи можна застрахуватися.
Вирощування зелені в домашніх умовах
«Зелень в кашпо і горщиках - це ще й прикраса вашої квартири»
Куркума: відгуки
Про користь і красу куркуми складають легенди. Вона допомагає розкрити талант, її радять завести людям, які ніяк не можуть знайти своє покликання. Є і ще одна перевага: вона прекрасно росте на кухонному підвіконні. Тільки ось адже несправедливість: як пряність і барвник куркума відома людству не одну тисячу років, а в кімнатному квітникарстві - зовсім недавно.
Насіння кардамону: як виростити у себе вдома кардамон?
Починаємо міркувати. Ми знаємо назву рослини, а, отже, знаємо, де воно росте в дикому вигляді: у вологих тропічних і субтропічних лісах або там же, на плантаціях в горах на висоті 1000-1200 м. Природно, опадів там багато. Значить, грунти мають кислу реакцію (але не болото, в горах все ж).
Як виростити кріп на підвіконні
Нещодавно приїжджали до нас друзі з Італії. Пам`ятаю, ми сиділи, пили каву, вони ділилися враженнями про Петербурзі. Італійці мої встигли побувати не тільки в Ермітажі і Кунсткамері, але і з десяток ресторанчиків обійшли в центрі міста.

Відео: Домашній город


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже