Як зберегти мірабіліс

Відео: Робокар Полі - мультики про машинки - Як зберегти подарунок у таємниці - Нові серії! 2 сезон

Як зберегти мірабіліс

У мене на ділянці росте мірабіліс або, як його ще називають, - «нічна красуня». Справа в тому, що його квітки розкриваються тільки до вечора, приблизно о 16 годині, після спаду денної спеки і закриваються з настанням наступного дня, приблизно після 9-10 годин ранку. У похмуру погоду залишаються відкритими весь день.

Весь шарм Мірабіліс полягає в тому ароматі, яким наповнюють повітря його квітки. Цей аромат настільки тонкий і приємний, що може позитивно впливати на настрій людини. Рослина світло- і теплолюбива.

Мірабіліс - це багаторічна рослина, але в умовах середньої смуги вирощується виключно як однорічник. Однак мені вдається зберігати цю рослину не один рік.

Відео: Як зберегти здоров`я? - Жак Фреско - Проект Венера




Щоб корнеклубнімірабілісахорошо розвивалися, потрібно обов`язково підгорнути рослини і підгодовувати фосфорно-калійними добривами (азотом захоплюватися не слід - будуть погано зберігатися).

Як зберегти мірабіліс

Коренева система Мірабіліс - корнеклубні чорного кольору, які до осені виростають до 30 см і за формою нагадують величезну «рогату» морква.

Я викопую корнеклубні Мірабіліс восени, в один час з жоржинами. Надземна частина рослини до цього часу легко виламується біля основи кореневої шийки. Корнеклубни кришаться, тому працювати потрібно обережно. Зберігаю їх у підвалі, в піску.

Як зберегти мірабіліс

А навесні, в квітні, після ретельного огляду, їх вже можна висадити в ємності на терасі. З висадкою у відкритий грунт слід почекати до настання стійкої теплої погоди.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже