Кактуси колючий радість для душі

Відео: VLOG: ITALY, TUSCANY # 2. Влоги з Тоскани: повне розчарування і радості

Дуже люблю кактуси, тому поставила собі за мету їх вирощувати з насіння. Відверто кажучи, коли думала займатися цим, абсолютно не чого не знала важко це або просто поки сама не спробувала виростити першу партію насіння.
Це ні з чим незрівняне задоволення, коли з таких маленьких практично крихітних насіння виростають такі різноманітні колючки. Скажу тепер по секрету, що я не купую готові кактуси в магазині, так як це дорого. А кактус вирощений власними руками це мінімум витрат на насіння і такий кактус буде більш адаптована і звикне до температури і висвітлення вашої кімнати.

Що ж необхідно врахувати, що б насіння проросли

Завжди звертайте на термін придатності придбаних насіння, так як дуже часто насіння, які купуєте для посіву, можуть просто не зійти і ваші труди, час можуть бути даремно витрачені.
Чи не коли не купуйте насіння просто з рук, так як Вам можуть продати зовсім не те, що Ви хотіли купити все насіння кактусів краще купувати в спеціалізованих магазинах, ось там Вас точно не обдурять.
Якщо Ви купуєте суміш кактусів, тоді Вам важко буде визначитися, що ж з них проросте, по сортовий приналежності можна визначити рослина, коли воно буде вже великим.
Так що я раджу, якщо Ви хочете виростити щось певне краще від суміші насіння відмовитися, а купувати окремо кожен сорт.

Що гарантує успіх в проращивании кактусів

- спеціально підготовлений грунт (наявність піску обов`язково)
- зручна ємність, горщик з дренажними отворами
- свіже насіння
- помірний полив
- своєчасна підгодівля добривами
Для того що б виростити кактуси з насіння я роблю так купую спеціальні грунт для кактусів і додаю в нього трохи піску річкового - крупнозернистого добре промитого і просушеного в мікрохвильовці це вбиває в ньому все бактерії.
Потім пісок перемішую з грунтом і виходить саме те, що необхідно для гарного результату.
Беру необхідну ємність, заповнюю ЇЇ отриманою сумішшю і злегка прихлопувати її рукою, що б поверхня ґрунту була щільною і насіння кактусів в неї не провалювалися.
Поливаю грунт водою з препаратом «Епін» трохи чекаю, щоб вода вбралася, а потім на поверхню грунту висівають насіння. Акуратно легко вдавлюю їх в грунт, але так що б вони були видні на поверхні і накриваю горщик або склом, але я це роблю з плівкою. Ставимо на сонячне місце і чекаємо сходів.
Та й зверніть увагу на те, що ширина горщика повинна бути великою, і грунт повинен знаходитися не в малій кількості. Найоптимальніший варіант це заміряйте 5-10 см від верхньої кромки горщика, а все інше заповніть грунтом. І не варто забувати, що на дні горщика повинен бути хороший дренаж це може бути керамзит або галька, щебінь, одним словом, що допоможе пропускати воду і не дозволить їй застоюватися в горщику.
Ось така методика допоможе Вам досягти чудових результатів у вирощуванні кактусів. А я Вам бажаю, нехай вони у Вас ростуть, цвітуть і радують своєю красою.

Відео: Кунг-Фу Панда 3 сезон 32 серія - Няньки для кактуса







Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже