Агрікола для орхідей

Відео: Три способи як розводити правильно добрива для орхідей. Three ways to breed as well fertilizers

Агрікола для орхідей

Відома нам Агрікола Грін БЕЛТ, чия продукція досить популярна в квіткових магазинах, пропонує й підгодівлі для орхідей. Це рідке комплексне добриво, містить важливі мінеральні солі і гумінові речовини. Виробники гордо називають свої добрива улюблений напій рослин. Термін придатності гарантований виробником 2 роки.

Дуже зручна упаковка, традиційно для кімнатних рослин жовта пляшка з мірним стаканчиком, об`ємом 250 мл. Склад добрива по NPK 4: 5: 6, додатково мікроелементи в хелатній формі (бор, мідь, цинк, марганець, залізо, молібден) і 0,8% гумати. Призначено для кореневого підживлення різних видів орхідей. З мінусів - не вказано точний склад мікроелементів, в той час як деякі орхідеї не терплять надлишку деяких речовин, наприклад, цинку. У той же час є мікроелементи, які орхідей важливі і потрібні не менше, ніж іншим рослинам, наприклад, магній - він бере участь в утворенні хлорофілу, а його тут немає. Крім того, на добриві Агрікола для орхідей не зазначена кислотність розчину.

норми витрати

Агрікола для орхідей потрібно розводити з розрахунку 5 мл добрива на 1 л води, цей розчин використовувати як звичайну воду для поливу. Підживлення небажано застосовувати частіше, ніж раз в 10-14 днів, тому в інші дні, коли потрібно полив, занурюйте рослини в чисту теплу воду без добрив. Для позакореневих підживлень (по листу) норми витрати повинні бути менше - 5 мл на 2 л води.




Порада: якщо у вас орхідеї посаджені в свіжу кору, кислотність розчину під час замочування може бути досить велика, на кислих грунтах виникає ймовірність надлишку заліза і марганцю, так як ці елементи максимально добре засвоюються саме на кислих грунтах (сюди відноситься і соснова кора). Коли відбувається з надлишком цих елементів, порушується засвоєння фосфору, калію, магнію, молібдену та ін. Елементів. Тому бажано перевірити кислотність розчину, в який занурює орхідею для поливу, оптимальним буде рН = 6, при такій кислотності живильного розчину рівномірно засвоюються практично всі мікро і макроелементи.

Відгуки з удобрення



Анастасія Серпакова (Terezya): мені це добриво сподобалося. У мене чотири фаленопсиса, ростуть в корі і пінопласт (навпіл), удобрюють взимку 1 раз на місяць, влітку 2 рази на місяць, занурюю на 20 хвилин. Добре ростуть і цвітуть. Є особливість: один з фаленопсис перезволожений, було невелике підгнивання (вилікувала), але його довелося не поливати зануренням, а обприскувати, я розводила 5 мл на 2,5 л води, про норми у Агріколи не сказано, я перестрахувалась. Тому попереджаю тих, хто любить на око - якщо що, намагайтеся взяти менше дозу, а не більше, особливо якщо Орхан набирає бутони.

Ірина КРИУЛИН (Irisha79): Гарне добриво в тому сенсі, що орхи ростуть, періодично цвітуть, різниці з іншими добривами не помітила, підгодовую по інструкції. Посмішити напис на пляшці: стимулює активний ріст рослин, цвітіння, надає квітам яскраве забарвлення - для активного зростання і цвітіння потрібні різні добрива, на початку росту потрібно побільше азоту. Тому рекомендую це добриво тільки для цвітіння, для зростання зеленого листя краще підійде Бона Форте для орхідей - там NPK 6: 3: 7 - воно якраз для листя краще, а для цвітіння вже немає. Агрікола сподобалася мірним стаканчиком - це зручніше, ніж наливати в ковпачок і до того ж добриво можна зберігати на холоді.

Людмила (lu-lu): Я купила це добриво для фаленопсис, але для нього одного літр розчину було багато, тому я виливала рідина з нього на інші квіти, і всім було добре, гібіскуси цвіли як скажені. Але для гибискусов я додавала половинну дозу Агріколи для квітучих. Всіх годувала раз в два тижні (+/- 2 дні).

Відео: Добриво Pokon

iplants.ru: Агрікола для орхідей непогане добриво і підійде для будь-яких рослин крім орхідей, тільки підгодовувати інші квітучі потрібно частіше - раз в 5 днів з розрахунку 5 мл на 1 л води, що недоцільно - дорого виходить. Пляшка добрива варто 65-75 рублів. Що стосується орхідей, то, як вірно помітила Ірина КРИУЛИН, для стимуляції росту більш підходить Бона Форте. В цілому Агрікола не гірше, і не краще за інших добрив для орхідей, зручно відміряти, рідина легко змішується з водою. Відзначимо, що наявність гумінових кислот відмінно підходить для тих орхідей, які ростуть з відкритою кореневою або на інертному субстраті (кокосової шкаралупі або пінопласт). Ми рекомендуємо чергувати цей препарат з іншими добривами для орхідей, так як на наш погляд воно недостатньо збалансовано: немає магнію, сірки, в повному обсязі відомий склад.



Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже