Як проростити гречку

Відео: Зелена гречка - джерело здоров`я! Як проростити гречку?

Гречка по праву займає лідируючу позицію за швидкістю проростання і корисності серед усіх круп. У ній містяться цинк, магній, залізо, калій, вітаміни групи В, а так само Е і С. І це далеко не повний список корисних елементів які оберігають наше здоров`я. Велику корисність насіння гречки набувають в пророщенном вигляді. Кількість антиоксидантів збільшується в 2 рази, а вітаміну С практично в 20 разів.

Як проростити гречку?

Це дуже просто зробити в домашніх умовах. Для цього потрібно взяти:

  • зелену очищену гречку;
  • ємність з кришкою;
  • чисту воду.



Насіння гречки необхідно акуратно промити під проточною водою і викласти в приготовлену ємність. Залити водою в співвідношенні , де 4 частини - це вода. Залишити насіння на 3 години. Увага! Насіння має властивість швидко набухати, якщо залишити їх у воді на більш тривалий час, то може утворитися слиз. Якщо це сталося, то гречку слід знову промити водою. Якщо залишити насіння у воді на тривалий час, то вони можуть заграти і зіпсуватися.

Відео: Сироедніе. Як проростити гречку. Чи можна пророщувати рис. Рекомендуємо!

Через 2-3 години потрібно злити воду і рівномірно розподілити гречку по дну ємності. Накрийте її кришкою, але так, щоб подача повітря не припинялася. Після цього слід залишити насіння в темному місці на 13-20 годин. За цей час вони прокльовується. Довжина паростка повинна досягати 1-2 см. Оптимального розміру паростки досягають через 1-2 доби.

Вживати зелену пророщену гречку можна як самостійну страву, так і у вигляді салатів. Насіння можна підсолити і додати в них масла, можна застосовувати в якості згущувача для супів-пюре і соусів і навіть додавати в солодощі.

Відео: Як пророщувати зелену гречку - мій досвід

Зверніть увагу! Можна не шукати відповіді на запитання «як проростити гречку», а просто вживати її в сирому вигляді. І пам`ятайте, для пророщування підійде тільки очищена зелена гречка.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже