Мій цикас, вирощування з шишечки

Як я вже писала і розповідала раніше, найбільше я люблю рослини, які з вигляду нагадують пальму. І зараз розповім, як у мене вдома з`явився мій улюбленець серед кімнатних рослин, який не тільки тішимо мене своїм виглядом, але і просто шикарний прикрашає мій зал.

Відео: Мій новий квітка цикас!

Заглядалася в квіткових магазинах на цикас я дуже і дуже довго. Але на жаль ціни навіть на невеликі екземпляри були занадто кусючими і покупку цієї краси я завжди відкладала до кращих часів. Але як мовиться у відомій приказці хто шукає, той завжди знайде і я дійсно свій цикас знайшла.

Знайшла я його в під`їзді, куди наша сусідка виставила квіткові горщики, від яких вона вирішила позбутися. Виставили вона їх туди, щоб розбирали сусіди, що в принципі ті і зробили. Тільки ось в одному горщику була шишечка, яку всі по всій видимості визнали за загиблий квітка, але я-то знала, що це ні що інше як шишечка цикаса, яку при належному догляді, можна не тільки в божеський вид привести, але і в красиве рослина виростити.

Відео: Життя среди квітів Цикас




Шишечку я забрала собі. Тут же почала переривати інтернет в пошуках інформації про правильний догляд. У квітковому магазині придбала відповідний грунт і виставили шишечку в грунті на найсвітліше місце в кімнат, оскільки цикас особливо під час формування нових листя дуже любить своє, і від його нестачі може не тільки погано рости, але і неправильно почати формуватися.

На самому початку свого зростання шишечка виглядала так, як на першому фото, після листя почали розвиватися досить швидко, і вже через невелику кількість часу мій цикас досяг розмірів як на третьому фото.



Після того, як я помітила його стрімке зростання, я зрозуміла, що йому потрібно досить багато місця, і що скоро на своєму старому місце він просто напросто не поміститься. Тоді саме під квітка в кімнаті було влаштовано переміщення меблів. Перемістили все так, що б і красиво було і квітка містився. Квітка в новому розташуванні вмістився добре, але світла йому стало діставатися менше і цикас завередував.

Тоді для цикаса була споруджена якась підставка, яка підвищувала рослина і дозволяла сонячним променям потрапляти прямо на квітку. Тоді то цикас і почав спати і рости на повну силу. Зараз він виглядає так.

Ну а для тих хто тільки хоче обзавестися цією рослиною, або тільки починає його вирощувати, я дам пораду: цикас свій виставляйте на прямі сонячні промені і саме тоді він буде радувати своїм зростанням і буйною красивою зеленню.

Також дивіться відео про те, як вирощувати цикас в домашніх умовах.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже